Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Studia stomatologiczne to chyba największy wygryw. Faktycznie, męczysz się pare lat na karkołomnych, bardzo trudnych studiach, ale po wszystkim czeka super płatna praca, w przytulnym gabinecie stomatologicznym, bez obaw o swoją zawodową przyszłość. Dentyści są ustawieni, lekarze mają bardziej stresującą pracę. Stomatolog sobie co najwyżej pogrzebie w gębie jakiegoś żula, ale zainkasuje za to jakieś dwie stówy za samo czyszczenie zębów xd Średnia zarobków wręcz bajeczna, do tego praca w miarę spokojna. #takaprawda #stomatologia #dentysta #dentysci #medycyna #studia #studbaza #praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ba29cd1b0105000b2a10d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
@Candage: ja poznałem i w sumie się zgadza - jedyny minus że najlepiej się wychodzi na swoim a do tego trzeba włożyć sporo siana, ale nawet na etacie masz lepiej niż przeciętny lekarz - który zanim zacznie zarabiać jakieś sensowne pieniądze to już jest po 30
knur:
No nie bardzo. Pomijam samą pracę (grzebanie komuś w mordzie w zgniłych zębach...) bo zakładam, że to świadoma decyzja i ktoś rzeczywiście to chce robić. Ale porównaj sobie z takim lekarzem pierwszego kontaktu, który co najwyżej to pougniata brzuch i obejrzy gardło (również fujka, ale mniejsza). Stomatolog cały dzień jak nie na stojąco to na pół siedząco w pochylonej pozycji w oparach chemii i wyziewach z mordy w pełnym skupieniu.