Wpis z mikrobloga

Po prawie dwóch latach siedzenia na dupie stwierdziłem dziś - albo coś zrobię teraz, albo już po chłopie, stoczę się do końca.

Co prawda w garażu leży sztanga i bumpery, ale poczekają pewnie już do wiosny, szykowanie miejsca i tak nie miałoby sensu teraz, kiedy po tych kilku pompkach i przysiadach czuje się jakby moje ciało miało rozerwać się na kawałki. Spróbuję rozgrzać się przez najbliższy miesiąc porządnie bodyweight.

To niebywałe jak łatwo jest oddać się lenistwu i jak szybko czas wtedy leci.
Przecież gdybym po wybuchu pandemii i powrocie na wieś po prostu nie przestał, to pewnie bym już dawno łamał swój wymarzony rekord 4 krążków w martwym, 3 w przysiadzie i 2 na ławce.

A najgorsze, że to przecież tak miłe uczucie być zmęczonym. Brakowało mi tego.

No nic, dwa lata stracone, bywa. Plan - przez pół roku wrócić do w miarę normalnego funkcjonowania.
A teraz zrobię sobie jeszcze seryjkę.
#mirkokoksy #mikrokoksy #przegryw
Pobierz
źródło: comment_1639583032jePXhaKb56XkLCg9MfZNMH.jpg
  • 13
@arentay: W sensie leżą w garażu, ale nie dałoby się w nim ćwiczyć. Musiałbym uszykować sobie jakiś podest na trawie. No i mrozy na razie. Po 600 dniach siedzenia po 16 godzin przed komputerem połamałbym się jak nic.
Ale pójdźmy na kompromis - przyniosę sobie krążki do domu i potraktuje je jak hantle na razie.
@Paranoija: jak juz wracasz do #mikrokoksy to przestan tagowac #przegryw, prawilne koksy maja ten tag dla #!$%@? na czarnolisto i Twoje wpisy wygladaja tak o jak na zalaczonym obrazku ( )


@hesuss
@Paranoija
Co w tym jest.

Przestańmy własną pieścić się boleścią,

Przestańmy ciągłym lamentem się poić:
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią,
Mężom przystoi w milczeniu się zbroić...

Adam Asnyk

Life is what
@Paranoija: Pamięc mieśniowa tak, pamięta. I przyrosty będą teraz dużo szybsze. Ja chodziłem 1.5 roku ciągiem 3-4 razy w tyg. Trzeba miec dużo motywacji i chęci żeby to robić, niestety, ja już tego nie psoiadam. Chociaż miło wspominam ten czas.
Co prawda w garażu leży sztanga i bumpery, ale poczekają pewnie już do wiosny, szykowanie miejsca i tak nie miałoby sensu teraz, kiedy po tych kilku pompkach i przysiadach czuje się jakby moje ciało miało rozerwać się na kawałki.


@Paranoija: przeciez mozesz nawet zaczac machac pusta sztanga, nie ma co czekac do wiosny