Wpis z mikrobloga

Zbliżają się święta, więc mam dla paru plusujących Mirków coś na prezent #rozdajo

Po pierwsze - wśród plusujących do wygrania zestaw który widzicie: bransoletka + dwa breloki + wisiorek z serii Galaktycznej którą tworzę.
Druga i trzecia wylosowana osoba dostaje prezent niespodziankę o wartości 100zł, także z serii Galaktycznej :) Wszystko oczywiście ładnie zapakowane i gotowe do podarowania - sobie albo komuś innemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli ktoś uważa, że moje rzeczy mogą się sprawdzić na prezent dla bliskich, specjalnie dla wykopu mam kod zniżkowy -25% "Świecących Świąt" do wykorzystania w moim sklepie. Wczoraj uzupełniłem braki, dołożyłem parę nowych rzeczy i do wyboru jest aktualnie ponad 200 różnych rzeczy - może akurat coś spod mojej ręki ucieszy Was albo Waszą bliską osobę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkie kupione rzeczy pakuję w prezentowe kartoniki a wysyłki robię na bieżąco, gwarantuję nadanie w paczkomacie maksymalnie 24h od złożenia zamówienia, teraz robię wysyłki dwa razy dziennie - rano gdy kurierzy odbierają paczki i wieczorem gdy kończę pracę w warsztacie.

Z doświadczenia wiem, że żeby mieć pewność że przesyłka dotrze PRZED WIGILIĄ najlepiej zrobić zamówienie do początku przyszłego tygodnia. Wtorek i środa mogą być już niepewne - w tamtym roku w okresie świąt InPost miał trochę blokad, ale podejrzewam że przygotowali się teraz na zakupowy szał.

A w weekend ostatnie #rozdajo w tym roku i czas na zmiany. Z rodzaju tych grubszych, ale o tym innym razem na #rozkminkrzaka

Powodzenia Mirki w losowaniu!
bkwas - Zbliżają się święta, więc mam dla paru plusujących Mirków coś na prezent #roz...

źródło: comment_1639578136Km7Lzrl9WdFu0KiHElLXFr.jpg

Pobierz
  • 37
via Android
  • 1
@fiefiurka odezwij się na PW - pigmenty luminescencyjne powinny zachowywać właściwości minimum 25 lat, niektóre które kupiłem 5 lat temu dalej normalnie świecą więc nie wiem co się mogło stać.

Ale tak jak mówię - odezwij się na PW to cos wymyślę żebyś był zadowolony :)