Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@brakloginuf: skoro już masz taką rozkmine to sam sobie odpowiedz, ja też od kobiety wymagam jakiegoś hobby, nawet nie pasji, sam jej nie mam, ale czegoś więcej poza netflix and chill (a podróże każdy lubi)
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Rozwiń z nią temat - co znaczy jedzonko? Że lubi w--------ć, jak świnia, czy może lubi gotować i eksperymentować w kuchni. Podróżować? Zapytaj, czy dla niej poznawanie świata to leżenie raz w roku przez 2 tyg. na piasku w Egipcie, czy może poznawanie świata i zwiedzenia z plecakiem? Wyciągnij z tego więcej, bo z tego nic nie wiesz ;)
  • Odpowiedz
a wez znajdź ambitna i ładna różowa, która na Ciebie zwróci uwagę


@programista15cm: mam calkiem niezla pozycje spoleczna wiec az tak bardzo los tym mnie nie pokaral, co nie znaczy ze jest latwo xD spotykalem sie z mnóstwem kobiet i po paru latach jak dziś patrzę to wszystkie takie grażyny się zrobiły z którymi nie chciałbym być.
  • Odpowiedz
jak lubisz pić kawę w ciepełku i stroić choinkę to jak najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kefas_safek: mysle ze fajnie, ale za jakies 20 lat, teraz gdy jest mlodosc i mozliwosci lepiej robic inne rzeczy. Na siedzenie w domu jeszcze duzo zycia bedzie.
  • Odpowiedz
@Misiekkkk:

(a podróże każdy lubi)


A nieprawda. Ja nie lubię ( ͡º ͜ʖ͡º) Mam wrażenie, że większość osób podróżuje dzisiaj po to, aby powiedzieć, że gdzieś była, zrobić sobie słit focie na insta i oczywiście spróbować nowego żarcia. Wszystko ogromnym kosztem, zarówno indywidualnym, jak i tym związanym ze środowiskiem.
  • Odpowiedz