Wpis z mikrobloga

@chwesiu: 4+ nadaje się, głęboko cięte było to jak ma wyglądać. Czujesz, że rana się rozchodzi?
Ogólnie nie będziesz jeszcze biegał, poczekasz aż ślad i obrzęk zacznie znikać wtedy będziesz mógł ruszać nogą normalnie.
Ludzie #!$%@? to nie jest rocket science, zszywanie ran polega na polaczeniu tkanek tak by zaczely sie ze sobą wiązać. To Twoja noga oceń czy się rozchodzi, czy boli, czy się sączy z rany, czy jest jakiś
@chwesiu: Jak dobrze ci złożyli, to nie ma się czym przejmować. Ani się obejrzysz i będziesz śmigał ;)

Dobrze też, że nie wsadzili ci w żaden gips, który jest raczej zbędny przy śrubach i płytkach, tylko jak rozumiem masz ortezę.
via Android
  • 0
@Tropical9 na szczęście Walker, ale lekarz ktory robil operacje cos najpierw mowil o gipsie i wycinaniu okienka na opatrunek... mam nadzieję że dobrze poskładali, dzieki za słowa otuchy :)
@chwesiu: No ja miałem właśnie gips z okienkiem xd
Ale tak jak mówię, jak poskręcane to tam nie ma prawa się nic ruszyć, chyba że zacząłbyś skakać na tej nodze, chociaż ostrożnym trzeba być.

Jakbyś miał jakieś pytania czy coś to śmiało, bo mam małe doświadczenie w podobnych urazach xD