Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry i Miłego Dnia

Dużo energii wam życzę na przetrwanie dzisiejszego dnia.
Pogoda do d--y może przytulasy poprawią wam nastrój ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mnie to dziś strasznie głowa boli (,)

@Tygrysia_Lilia @ricch4n @Graner @Maaska @Abstrakt @Rdzawo_brody98 @lrllrlrr @chlodna_kalkulacja @przegro_pisarz @Zi3L0nk4 @Ilawa @SebX @Dajpancenta @Barakud @Pronan @Yabe @mobutu2 @ayy_lmao @kiciek
@jelly666 @efceka

Sorry jak kogoś pominąłem
Jeszcze raz MIŁEGO DNIA dla KAŻDEGO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()()

#codziennyprzytulas #anime
kartofel322 - Dzień Dobry i Miłego Dnia

Dużo energii wam życzę na przetrwanie dzis...

źródło: comment_16395625763MxbWJttyFP0nx47KnWHPL.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Abstrakt: ehhhh święta :////// Nie wiem jak to będzie, skłócony trochę jestem i nie bardzo chce odpuszczać bo mam racje. Z drugiej strony siedzieć samemu też niefajnie. Chyba pójdę do babci i zobaczę co się stanie. Najwyżej wyjdę z Wigilii do domu

()()()()
  • Odpowiedz
@Abstrakt: O kurde, dawno cię tu nie było Mordeczko ()()()()()()
Na chwilę obecną, nastrojów brak, pewnie coś mi się udzieli pod koniec tygodnia jak będę kupować prezenty dla babć.
  • Odpowiedz
@LRF1000W: siemanko ( ͡° ͜ʖ ͡°) łap tulasy ()()()()()()()()(
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: Może być, dziękuję (ʘʘ)
@Tygrysia_Lilia: Podoba mi się! Fajny pomysł ()
@Rdzawo_brody98: Ostatnio mniej chyba korzystam z internetu. Tak! Ta atmosfera, jak ma się z kim zjeść, jest nie do podrobienia( ʖ̯) Z całą pewnością warto się pomęczyć. Przy okazji, możesz zagrać do bać, jak to wyglądało
  • Odpowiedz