Wpis z mikrobloga

@paniejanuszu: Zawsze mnie zastanawia jakimi masochistami są ludzie instalujący telewizor tak wysoko. Ergonomicznie górna ramka powinna być na wysokości oczu oglądającego... Rozumiem że oni oglądają telewizję na stojąco - już widzę jak robią sobie maraton władcy pierścieni w edycji rozszerzonej...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@hawat: ja mam wysoko, choć nie tak jak zdjęciu. Zrobiłem to, bo poprzedni dzieci tak zniszczyły ze pod każdym kątem rysy widać, teraz dzięki wysokości i szafce przed nim, nie sięgają. Chociaż próby wspinania na szafkę juz się odbyły.
  • Odpowiedz
@hawat: zawsze zastanawia mnie, czemu wykopki, ktorzy przypierdzielaja sie o "zbyt wysoko" powieszony telewizor nie pomysla o tym, ze nie kazdy ma salon 10m2 tak jak oni w mieszkaniu u rodzicow w bloku i oglada tv z odleglosci 1,5m. Ja mam tv powieszony na podobnej wysokosci i zadnego dyskomfortu kompletnie nie czuje. Zeby tv byl na wysokosci oczu to musialby po prostu stac na szafce rtv. Jaki jest sens wieszania
  • Odpowiedz
trzecia rzecz - rozumiem, ze w kinie zawsze siadasz w ostatnim najwyzszym rzedzie i jeszcze podkladasz sobie pod dupe poduszke, zeby ekran miec na wysokosci oczu, inaczej za


@Prusti: manlet detected

Idealne miejsca w kinie to środkowy rząd srodkowe miejsca, wtedy ekran jest centralnie
  • Odpowiedz
Zawsze mnie zastanawia jakimi masochistami są ludzie instalujący telewizor tak wysoko. Ergonomicznie górna ramka powinna być na wysokości oczu oglądającego... Rozumiem że oni oglądają telewizję na stojąco - już widzę jak robią sobie maraton władcy pierścieni w edycji rozszerzonej...


@hawat: a ja sie zastanawiam kto buduje caly oltazyk wokol swintygo telewizorka.
  • Odpowiedz
@hawat: Zawsze kisnę z takiego montażu a najlepsze ze dalej tak montują jak im mówię ze źle to nie kumają. Potem przychodzą do mnie i mówią ze ja mam telewizor prawie przy ziemi xD Ludzie są jakimiś debilami chyba.
Mam teorie że to jakiś nawyk z Ameryki jak tak się montowało telewizor nad kominkiem. Teraz się w tym miejscu montuje np. lustra ale polak nigdy nie miał kominka, do etapu
  • Odpowiedz
Zawsze mnie zastanawia jakimi masochistam


@hawat: Może być całkiem dobrze. Sam tak miałem w jednym mieszkaniu. Szczególnie jak masz fotel z lekko odchylonym oparciem. Takie niby "optymalne" prowokowało mnie do garbienia się i okrągłych placów. Za to przy wysokim zawieszeniu miałem optymalne położenie głowy.
  • Odpowiedz