Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Skoro mój Nadawca wciąż nie nadał paki i nie mogę się pochwalić swoją #wykopaka to mam dla Was coś innego ( ͡ ͜ʖ ͡)

Taką właśnie inside wykopakę odebraliśmy dzisiaj z @chybaDapi !

Personalizacja na najwyższym światowym poziomie, znalazło się tu wszystko co lubimy - planszówki, koty, prawo, elektroniczne gadżety do arduino, słodycze i co najważniejsze - moja własna torba logowana WYKOPAKĄ, która to już jutro idzie ze mną do pracy ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nadawcami tych wspaniałości byli nasi towarzysze w tej przygodzie, jedyni i niezastąpieni @dobry_programista i @trusru ()

Ślicznie Wam dziękujemy, to kolejna motywacja w tym ostatnim i najtrudniejszym tygodniu weryfikacyjnych zmagań ( ʖ̯)
Pobierz Shyvana - Skoro mój Nadawca wciąż nie nadał paki i nie mogę się pochwalić swoją #wyko...
źródło: comment_1639524665olfXKQR7zAGZeZRXS4NDSH.jpg
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Burczan: przybyło nam ostatnio sporo gier xD w tym this war of mine wleciało tak mocno, że bylismy wykończeni po samym rozłożeniu planszy xD jak tylko do tego dojdziemy to dam znać. A jak tam dylemat wagonika? ()
@Shyvana: przez to, że się tak pierońsko rozchorowałam, nie miałam nawet jak przetestować. Liczę, że w ten weekend się uda A jak tam paczka dla Ciebie, ruszyło się coś?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Burczan: moj nadawca powiedzial na anonimowych, że dzisiaj może wyślę xD mam nadzieję xD bo coraz bardziej rośnie ryzyko, że nie zdążę odebrać :0