Wpis z mikrobloga

@smutny_login: masz dwa tygodnia na przygotowanie karteczki z numerem konta do zapłat - to wystarczy.

Jest jeszcze blik i przelew nfc. Terminal to ostateczność.

już nie smutaskuj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wg księgowego radzi mi terminal i w ogóle to mój numer da do jakiegoś pko bp coś tam coś tam od bezgotówkowych i będą ze mną rozmawiać i mi tłumaczyć..


@smutny_login: A księgowy przypadkiem nie dorabia w PKO BP na boku?
  • Odpowiedz
@Arytmetyk: wszystko możliwe, ogólnie wyczytałem że skoro mam kasę online to MUSZĘ mieć terminal.... gurwa, przecież ja kasę online brałem bo mi wszyscy radzili a przecież jej nie musiałem brać gurwa
  • Odpowiedz
@smutny_login: Z ciekawości jeszcze jaka branża? Bo jak usługi dla ludności albo handel to jak można nie mieć terminala?
U mnie odkąd mam terminal wzrosła sprzedaż i ludzie chętniej wydają więcej. Nie ma się co bronić.
  • Odpowiedz
@Zelazko_MPM: ale ja nie robię usług typu fryzjerka po 20zł gdzie terminal sprawi że klient będzie chciał sobie zrobić wichajster za 4,50 do tego.... tylko w terenie przy krowach i za samo otwarcie drzwi samochodu zaczynam od 100zł
  • Odpowiedz
@smutny_login: przestań się mazać, ja 99% usług w PL robię b2b, terminal ogarnąłem za free, żeby był, via eservice, kakieś śmieszne dotykowe gufno łączące się przez wifi. W ciągu tygodnia przyszła paczka.

  • Odpowiedz