Wpis z mikrobloga

@Kolczaneiro: a po co? Jak chcesz, żeby pliki z różnych katalogów jakoś ze sobą kooperowały to jest jedna odpowiedź: monorepo, cokolwiek innego to tracenie czasu. Jak tak nie jest to co za różnica w jakich katalogach są
@Kazadum: tam jest myślnik home, to zrozumiałem że tylko tego się tyczy :P

a tak to po co sobie życie komplikować, cyk nowy parent i jedziemy

@Hulleck123 No tak, w sumie dobrze zrozumiales, tylko nie wiem czy zrobienie po twojemu wchodzi w grę
@Kolczaneiro:

1) po co kopiować je w inne miejsce?


Żebyś sobie burdelu nie robił w repozytorium. Nie wiem czy tworzenie repozytorium w istniejącym repozytorium nie popsuje Ci głównego repo.

2) co masz na myśli mówiąc główny katalog? Np folder1?


Miejsce gdzie chcesz żeby te submoduły się pojawiły. Możesz sobie stworzyć folder submodules i tam wtedy zaciągnąć pozostałe repozytoria
@Kolczaneiro: jak nie wiesz po co chcesz submodułu to go nie używaj: to bardzo zwodnicze narzędzie, które rzadko działa w dłuższej perspektywie. Mógłbyś powiedzieć jaki problem chcesz rozwiązać, bo ja szczerze nie wiem?
@Saly: @Hauleth:

te 2 foldery dotyczą 2 różnych użytkowników (zawartość w nich jest bardzo podobna), chciałbym trzymać zawartość ich obu w jednym repozytorium, żeby nie musieć przełączać się między repozytoriami oraz żeby mieć widok na oba foldery z jednego repo - nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem