Wpis z mikrobloga

@handler:

tak sobie myślę, nad tą wanną jeszcze by łóżko zrobił po drabince i jest fajny mikroapartament dla studenta w atrakcyjnej cenie 999zł z WANNĄ!

Nie rozumiem tekstu o mikroapartamencie tutaj, mógł być prysznic, ale ktoś więcej miejsca poświecił żeby pokraczne wcisnąć wannę, patodeweloper wstawiłby po prostu prysznic, bo tutaj pasuje jak ulał i mniej miejsca zajmuje. A tu wygląda, że ktoś fest preferuje kąpiele w wannie.
@handler: jeszcze obok sedes stawiany w wszerz i podczas dwójki można się oprzeć głową o ścianę i odpocząć, ewentualnie się zdrzemnąć, genialne rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@handler: mam po sąsiedzku dom (teraz pusty) z takim wynalazkiem. Zawsze mnie to pomieszczenie fascynowało, szczególnie, że w tej części chyba nie było światła - tylko "w głównej". Po co tam ta ściana była? Nie wiem.

Na planie w mspaint drzwi od dołu, po lewej kawałek ścianki - za nią stały różne graty typu mop, wiadro, itd. Wanna to jak na zdjęciu. P to pralka, u góry okno, koło pralki kolejno
Pobierz dzek - @handler: mam po sąsiedzku dom (teraz pusty) z takim wynalazkiem. Zawsze mnie ...
źródło: comment_1639495138FMQ6EfCPU5sPb7ikX9yrFR.jpg