Wpis z mikrobloga

telefonami interesuję się raz na 3-4 lata, gdy przychodzi do jego wymiany stąd prośba moja o polecenie dobrych smartfonów.
kryteria: #android, (nie)chińczyk, bardziej zależy mi na jakości, stabilności i długożywotności niż na najlepszym aparacie czy wodotryskach, do 2k, im bardziej "czysty" android tym lepiej, fajnie jakby to był flagowiec (wtedy kryteria dwóch tysięcy jest do przesunięcia)
Co polecacie?


#telefony
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@a__o: Nokia nie ma nic ciekawego obecnie. Z jakiegoś powodu nie potrafią zaprezentować smartfony z lepszym procesorem niż Snapdragon 480, który tak naprawdę powstał z myślą o urządzeniach z niskiego segmentu żeby miały dostęp do 5G. Jak dla mnie Nokia to taki chiniol ale z ładnym logo. :D

Do 2k sensowny jest Galaxy A52s. Ale w jego przypadku poczekałbym na jakieś promocje, może na święta ponownie pojawi się w okolicach 1500
@a__o zdecydowanie Samsung A52s. Do 2000 zł jest najbardziej kompletnym telefonem.

A52s otrzymał:
1. Świetny ekran Amoled 120 Hz
2. Wodoszczelność
3. Głośniki stereo
4. Porządny zestaw aparatów, w którym aparat główny ma OIS optyczną stabilizację.
5. Zapewnione 3-4 lata aktualizacji i poprawek bezpieczeństwa przez Samsunga
6. Solidny procek z 5G - też przyszlościowo.
7. Ten model nie ma jakiś wpadek, nie słychać o większych problemach i zbiera świetne opinie.
8. Jak