Wpis z mikrobloga

no nie mogę z typa xD Każdy dziś myśli, że siedzi jakiś #!$%@?, burka sobie pod nosem "urghh scheisse, Masi scheisse", a potem wjeżdża nagranie jak na afterze #!$%@? w 3 bomby nurkuje w ręce zespołu, a potem kolejne nagranie jak #!$%@? w trzy dupy nosi na rekach jeszcze bardziej #!$%@? Bottasa XD Dawno nic tak u mnie nie wywołało dysonansu
#f1
Gaboleusz - no nie mogę z typa xD Każdy dziś myśli, że siedzi jakiś #!$%@?, burka sob...

źródło: comment_1639430730lkvF0C16BRkWdXi69dbUOS.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@mietek123456: @Elbrus: Telewizja przekłamuje. Tworzy obraz, który najlepiej się sprzedaje. Ci ludzie często znają się od dziecka np. kierowcy. Pracowali razem w różnych zespołach. Żyją tym sportem. Tworzą własną bańkę, w której się poruszają.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@Gaboleusz: A czemu miałby nie świętować, dla zespołu ważniejsze jest mistrzostwo konstruktorów, za to dostają kasę, pracownicy premie i całą resztę, za mistrzostwo kierowców zespoły nic nie dostają oprócz prestiżu, że mają mistrza

Oczywiście dla widzów ważniejsze jest WDC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 8
@Prychacz co więcej, pewnie przez to, że nie wygrał tytułu kierowców Mercedes zaoszczędził i nie musiał Lewisowi wypłacać jakiejś nagrody. Tak więc poza nim, wygrali wszyscy
  • Odpowiedz
@Gaboleusz: Ludzie srają sobie do ryja w internecie, szydzą z tych co kibicują innym, przeżywają to jakby od tego zależało ich życie. A na końcu okazuje się, że to cyrk i szopka i sami biorący w niej udział mają do tego większy dystans niż klawiaturowi wojownicy xd
  • Odpowiedz