Wpis z mikrobloga

Cześć! #hotshops - obserwuj lub czarnolistuj. Święta za rogiem więc HotShops przybywa z #rozdajo pod choinkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
HotShops - To portal z okazjami, promocjami, rabatami i kodami rabatowymi z różnych sklepów!
Znalazłeś ciekawą okazję i chcesz się nią podzielić? HotShops jest na to idealnym miejscem. Dodawaj, oceniaj i komentuj okazje innych użytkowników, zdobywaj punkty i wymieniaj na nagrody!

Dziś do wygrania Dron i to nie taki chińczyk za 50zł #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Plusujesz = bierzesz udział o wygranie 1 sztuki
Opcjonalnie wrzuć coś śmiesznego w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wygrywasz = wstawiasz zdjęcie na mirko chwaląc się wygraną

Takiego drona możecie odebrać za 3500 punktów w stronie HotShops wystarczy być aktywnym użytkownikiem
Czym jest HotShops?
HotShops to Portal z gorącymi okazjami w którym nagradzamy użytkownika za aktywność!
Więcej szczegółów w poprzednim wpisie:
https://www.wykop.pl/wpis/61607639/czesc-hotshops-to-portal-z-goracymi-okazjami-w-kto/

Jeżeli szukacie dobrego #cebuladeals #promocje #promocja #okazje to zapraszamy na stronę HotShops!

Powodzenia!
Zespół HotShops.pl
Pobierz
źródło: comment_1639405537wMT7fPe38BxiNhTnTw3OLU.jpg
  • 44
@kiedro: jak nie jest jak jest napisane w drugiej linijce :P
HotShops - To portal z okazjami, promocjami, rabatami i kodami rabatowymi z różnych sklepów!
Znalazłeś ciekawą okazję i chcesz się nią podzielić? HotShops jest na to idealnym miejscem. Dodawaj, oceniaj i komentuj okazje
@hotshops_pl: ociechui.jpg :D powiadomienie przychodzi, że @hotshops_pl woła to sprawdzam, ale widzę, że już kliknąłem plusa, wyłączyłem kartę ale myślę że jak to, przecież nie wchodziłem dziś na wykop to jak mogłem już plusować, zerkam jeszcze raz a tu taki bonus (ʘʘ) dane lecą na pw, dzięki!