Wpis z mikrobloga

PiS'owski knur zakażony Covidem spędził pół roku w rządowym szpitalu, podpięty pod ECMO, koszt leczenia to pobieżnie licząc około 1 mln zł.

PiS'owski knur dzisiaj: jestem sceptyczny wobec szczepień, wyzdrowienie zawdzięczam modlitwom.

Wiadomo, na knura zawsze czeka ECMO na oddziale dla VIP'ów. Plebs co najwyżej mogą podłączyć do pompki rowerowej na korytarzu koło kibla.

#bekazkatoli #foliarze #koronawirus #bekazpodludzi #bekazpisu #tvpis
D.....o - PiS'owski knur zakażony Covidem spędził pół roku w rządowym szpitalu, podpi...

źródło: comment_1639399023v8Dmk17IuY51nGyQz7usUV.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Disegno: ja #!$%@?, rozsiewany fejk i 700 lajkow, elita internetu xD

I ten "rządowy szpital", bo lezal w szpitale MSWiA, ktory po prostu jest szpitalem dla kazdego i to chyba z największym odzialem covidowym w wawie.

W 2011 tez mialem operację w szpitalu MSWiA, widocznie bylem "grubasem rządów PO".

Co za portal, ja #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Disegno: Podłącza to zespół w skład którego wchodzi lekarz anestezjolog, perfuzjonista, kardiolog, kardiochirurg i pielęgniarka anestezjologiczna. Obsługuje pielęgniarka anestezjologiczna która co 4 godziny sprawdza poziom act i wg niego reguluje ustawienia na maszynie. Informacja z pierwszej reki bo sam się tym zajmuje.
  • Odpowiedz
Maszyn jest wiecej


@ondrasek: Aha, no rzeczywiście, 63 zamiast 50 xD, to zmienia postać rzeczy xD

63 aparaty ECMO, które na co dzień wykorzystywane są do udzielania świadczeń zdrowotnych pacjentom z COVID-19
  • Odpowiedz
@Disegno: o jak wesoło, akurat jakieś pół miesiąca zmarł 32 letni dobry przyjaciel mojego sąsiada. Nie umarłby gdyby w Polsce było dostępne te urządzenie. Obdzwonione wszystkie szpitale w polsce i nie było ani jednego.
  • Odpowiedz