Wpis z mikrobloga

@Piz-dur: szukaj kogoś na miejscu u siebie. Można teoretycznie robić to zdalnie, ale lepiej jak projektant na miejscu sobie pomierzy bo inaczej później będziesz musiał przerabiać pod konkretne wymiary (w najlepszym przypadku). DWG z wymiarami jest tak średnio warte cokolwiek.
  • Odpowiedz
@Drmscape2: OK, a gdzie szukać projektantów? Jest jakieś centralne miejsce, gdzie mogę obczajać foty i oceny, czy muszę po prostu po kolei sobie klikać ich strony internetowe z wyszukiwarki?
  • Odpowiedz
@Piz-dur: wpisz sobie na googlu "nazwatwojejmiejscowosci + projektant + wnętrz". Ja przeglądałem portfolio tych, co mi wyskoczyli, wybrałem kilku, którzy projektowali głównie w stylu, jaki mi się podobał. Później przyjrzałem się bliżej ich ofercie, ocenom na google. Napisałem do dwójki, a potem mając ofertę, tj. cenę, zakres, sposób pracy i terminy dokonałem ostatecznego wyboru.

Chyba, że jesteś z małej miejscowości, gdzie nie ma takich usług po prostu, no to
  • Odpowiedz
Piszesz post i zgłasza się 200 osób :p


@PanPszemek: Dobry projektant nie musi żebrać o robotę na grupce na fejsbuku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobry ma kalendarz zajęty na miesiące w przód. To się zresztą tyczy wszystkich specjalistów z tej branży.
  • Odpowiedz