Wpis z mikrobloga

Oczywiście nie mam żadnych pisemnych dowodów, że konflikt rada burmistrz to jest powód dla którego nie otrzymałem tych WZ ale jednym z znienawidzonych radnych jest siostra mojej żony. To trochę taka tajemnica poliszynela
@Napleton : Po roku od złożenia wniosku dostałem warunki odmowne, gdyż według mojego urzędu działka nie ma dostępu do drogi publicznej. Argumentowali to tym, że droga powinna być utwardzona, odwodniona i najlepiej powinna mieć nadana nazwę a sam fakt, że działka drogowa ma oznaczenie dr o niczym nie świadczy. Drugim powodem dla którego nie chcieli wydać WZ to fakt, że na mojej działce częściowo znajdują się udokumentowane złoża gliny. I tu teraz
@2xpapanalepiku: Tak już mamy prawnika ale teraz pozostało nam odwołanie do WSA, czyli kolejny rok czekania. Jeśli chodzi o drogę to wystąpiliśmy z wnioskiem o informacje na temat statusu. Otrzymaliśmy informacje, że jest to droga wewnętrzna będąca własnością gminy, wiec w drugich odmownych warunkach ten temat nie został już podważony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najgorsze jest to, że nikt nie chce z nami rozmawiać. Kierownik udaje, że