Wpis z mikrobloga

  • 0
@Wiedmolol bo pamiętam że Sie nie oplacalo. Punkty nauki są kluczowe w tej grze. Na początku miałem wielki problem z hajsem ale jak można sprzedawać mięso i skóry to w sumie #!$%@?ć. Dużo hajsu jest s tego na start. To mi wystarczy. Trochę dziwne że strzelanie z kuszy wymaga zręczności....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Simfecstio: zawsze wymagało.

Anyway @Simfecstio: z moich obserwacji wynika że Golda zdobywa się tutaj znacznie wolniej. Ja zainwestowałem i w łowiectwo i w kradzież kieszonkową więc może trochę overkill. Z drugiej strony kradzież kieszonkowa zazwyczaj daje po max kilka sztuk złota z tych prostych kradzieży które mogę na razie robić więc it's not much but is (dis)honest work.

Za to zajebiscie dobrym źródłem pieniędzy jest gotowanie potraw i sprzedawanie ich
  • Odpowiedz
  • 1
@Reevhar już mam od drwali. Znalazłem drugi tom magi runicznej. Na farcie w cholerę. W sumie jak procentowo uzupełnia się manę to pójdę głównie w manę. Trochę żałuję że dodałem 5 punktów w zręczność jak łowiłem ryby mogłem dać do HP xd nie będę idealnym magiem ale teraz łuk ratuje dupę dość mocno
  • Odpowiedz
Gra ma tyle różnych wyborów, że najpierw zagram jakąś hybrydą 1h i coś do tego.
Przy następnym podejściu magiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz