Wpis z mikrobloga

ja żydziłem


@mikeeho: po tym zdarzeniu też się nauczyłem, jak przez następne 2 miesiące tylko puszczałem sygnały. Jedna z pierwszych lekcji zarządzania budżetem w życiu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mikeeho: Lamerski? Jeśli ktokolwiek słyszał chociaż o scenie komputerowej wtedy (albo czytał CDA) to oczywiście była straszna i bardzo popularna obelga
  • Odpowiedz
@modzelem: Pamiętam jak w licbazie dwóch typów miało telefony z nowym bluetooth i testowali połączanie na korytarzu, oddalając się od siebie, aż dotarli do ścian po przeciwnych stronach korytarza i krzyczeli "o k---a, nadal jest zasięg, ja p------e, jest zasięg cały czas!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elzevir:

No chyba jednak nie, ten po prawej, Siemens C75, pamięci miał 10MB.

Znany z tego że bateria mu szybko padała, aparat robił tragiczne zdjęcia i alarm lubił się nie uruchomić "bo nie".


ale za to miał fatalną klawiaturę i joya :D
  • Odpowiedz
@mikeeho: action redaction! Oczywiście. Smuggler można powiedzieć w pewien spain ukształtował mnie jako człowieka chociaż bogiem a prawda te teksty nawet nie były jakieś super inteligentne z reguły. Niemniej na pewno uczyły pewnego sposobu prowadzenia dyskusji co jest samo w sobie wartościowe. Ale tam i w action magu szczególnie to wyzwiska od lamerów były na porządku dziennym, np czarna lista osób które już nic nie mogły publikować na am (np
  • Odpowiedz
@modzelem ja pamiętam jak w gimnazjum miałem nokie 5200 i to uboga wersja była 5300 i g---o na niej można było zrobić a koledzy SE z MP3 i grami w 3D XD
A potem w liceum kupiłem sobie nokie e51 i byłem zadowolony że system zaawansowany i mogę instalować gierki ale mało popularny a koledzy grali na SE w inne xd
Potem ma studiach kupiłem pierwszy Android to się przydawał do
  • Odpowiedz
@BananowyAbazur: aplikacje były w javie na sony ericssony do wysylania wizytowek ktore wyswietlały sie ofierze z włączonym BT w pobliżu
Ludzie uzywali tego jako protoplasty tindera
  • Odpowiedz