Wpis z mikrobloga

No Mirki, musze sie z czyms z wami podzielic( ͡° ͜ʖ ͡°)
Otoż za 10 godzin mam wylot do Polski gdzie czekają na mnie 12 różowych które poznałem na #tinder
Od ponad 5 lat mieszkam w USA i tutaj studiuje, a we wrześniu po zakupie biletu postanowiłem że może być to dobry pomysł na poznanie kogoś z kim można fajnie spędzić czas bo większość moich znajomych niestety jest zbyt zajęta życiem że nie mają już czasu na nic, a ja nie lubie siedzieć w domu.
Z większością pisze już od września a z dwiema od listopada. Mam je wszystkie na insta i powiem wam że pozytywnie się zaskoczyłem bo każda z nich ma jakieś hobby no i przede wszystkim większość dużo podrużuje po świecie.
Z każdą jestem już umówiony na poszczególny dzień, dlatego dajcie plusika na odwagę a jak jesteście ciekawi jak to wszystko się potoczy to dam wam znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #randkujzwykopem
  • 22
@Alexusg: Akurat ja Ci wierzę, bo sam tak kiedyś robiłem, chociaz nie stany, tylko blizej w Europie. Nawet przylatywaly do mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Jeden wyrwie na tinderze 12 loch na raz a drugiemu żadna nie odpisze


@geebon: Studia w USA oznaczają dla kobiet kasę, wiedzę i potwierdzoną znajomość obcego języka. Więc oczywiste, że na niego lecą.