Wpis z mikrobloga

#gry #xbox #xboxseries #xboxseriess #konsole #forzahorizon5
Odpaliłem Forze 5 z XGP na Xbox Series S i to jest bajka.
Dałem za to białe pudełko 1100 zł i odpalam sobie na lajcie tak rewelacyjnie wyglądające gierki, no przecież to jest takie wygranko że szok. Jak byłem całe życie PC, tak teraz w aspekcie cena/wydajność/opłacalność XSS bije wszystko na głowę.
Za ~ 1600 zł mam 3 lata granie w gry z XGP i się chłop cieszy, śmiechu warte. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - #gry #xbox #xboxseries #xboxseriess #konsole #forzahorizon5 
Odpaliłem Forze...

źródło: comment_1639238192nR9mWZSiFjCPfnBGELJUQ1.jpg

Pobierz
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ujdzie: Można jeszcze przez vpn na Turcję, wychodzi ~360 za 3 lata... Na pepperze było co najmniej dwukrotnie w ostatnim czasie.
@baqs: @Ademu: Wiem że jakoś przez VPN da się taniej, ale nie chciałem się tak bawić i wolałem coś bardziej pewnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą, 15 zł miesięcznie za taką usługę to jak za darmo.

Glupcze, za tą cenę mogłeś mieć 1/3 karty graficznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kubakabana: Za cenę nowej konsoli XSS mogę sprzedać swoją kartę graficzną którą
Ja wciągnąłem game passa od ruska 3 lata za 120zl xD Wbił na nowe konto i aktywowal.

A co do samej konsoli jest mega sztos. Wszystkie gry ładnie śmigają a konsola nie wydaje dosłownie żadnych dźwięków. Piękna odmiana po ps4 które wyło na całą chatę. No i biblioteka gier tak duża że nie idzie tego ograć.. Aktualnie ogrywam halo infinite.

Dobrze wydana kasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)