Wpis z mikrobloga

@magdalena-ciszowska: No właściwie nic nie powiedział - stwierdził, że z szacunkiem do niej, ale prawdę to wiki pokazuje na swoim story od jakiegoś czasu i żeby ludzie sobie to przeanalizowali. Czyli nic nie wyjaśnił, nikt inny też nic nie wyjaśnił - każdy się zasłania, że prawda objawia się sama, jednak widzowie jak mówił Ciposz to tepaki, bo ja tej prawdy dalej nie widze( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli
@magdalena-ciszowska: imo jemu chodzi o to, że Wiktoria jest bardzo zmienna - raz mówi to, raz tamto, raz ma dobre relacje z jakąś osobą, a chwile później już leci unfollow, mówi że będzie na finale a godzinę później już jej nie będzie. Tak mi się wydaję, że to jest jego zarzut w jej kierunku - że w życiu też jest taka zmienna jak na insta
@marzena-borawska: Ja to uważam,że prawda leży zawsze po środku. Dla mnie stracił w oczach, biorąc pod uwagę, że dostałam od niego bana za to,że napisałam mu prawdę ( kulturalnie), to świadczy tylko o tym ,że ludzie tutaj na wykopie mają rację pisząc o nim tak a nie inaczej. Po drugie ja,myślę ,że Wiki naprawdę nie pojawiła się na oglądaniu finału,przez Miłosza ,bo jednak coś do niego czuła( może nawet coś jeszcze
Ja też widzę że z Wika nie wszystko gra, to jej storry jest też dziwne, niby taka szczęśliwa roześmiana a to wszystko jest jakby na przymus, wymuszone i nienaturalne.

Jednego dnia robi live z miłym a następnego wywala ze znajomych na ig to nie jest normalne zachowanie
@marzena-borawska: tak, widać to po jego wypowiedzi ze on się nie poczuwa żeby każdego personalnie pytał czy będzie i przykuwał do tego szczególna uwagę - wiadomo ze jak w cała grupa jest twoim wrogiem, oprócz twojego byłego z którym się kumplujesz to oczywiste jest ze oczekujesz od niego żeby jakkolwiek wyciągnął pomocną dłoń. Ale nie, ten durny penisista tego nie zrobi
@marzena-borawska a ja mu się nie dziwię że miał z deka dosyć , Wika trzymała się hotelu za wszelką cenę wracała nie chciała odpaść i beczała jak zostali wyeliminowani skoro było jej tam tak źle i doprowadziło ja to do choroby to po co wracała , dla mnie nie trzyma się to kupy i z nią coś musiało być nie tak wcześniej , mimo że była nieakceptowana przez resztę to chciała tam
@wika2612: Ja się nie zgadzam z Tobą do końca. Czy to jej wina ,że wracała ? To raczej produkcja ja tyle razy przywracała, my nie wiemy czy mogła odmówić czy nie. Ja też go broniłam, ale po tym jak dał mi bana jak w kulturalny sposób napisałam,że Wiki tak jak Sary nie bronił, że się na nim zawiodłam i coś jeszcze tylko nie pamiętam ( to było to było do komentarze