Wpis z mikrobloga

@wika2612: opowiadala czemu wróciła. Pierwszy raz - bo miała przez Ciposza mętlik w głowie i nie wiedziała co jest prawdą (bo raz knuł, potem ją przepraszał, potem ją wyrzucił, a potem znowu przepraszał i chciał do niej wrócić po hotelu) i chciala się dowiedzieć co było prawdziwe. A za drugim razem nikt jej nie pytal czy chce wrócić po prostu ją zawieźli do Ciposza na plaży
  • Odpowiedz
@magdalena-ciszowska mogła odmówić już kiedyś o tym mówić czeczen że nikt na siłę tam nie siedzi może nie wyrazić zgody a nawet w trakcie pobytu zgłosić że rezygnuje, a ona bardzo chciała tam być , moim zdaniem jej ig jest dosyć mocno teatralne, takie sztuczne, z wykształcenia jestem psychologiem i widzę że ta dziewczyna jest kłębkiem problemów i najlepiej by było jakby zrobiła sobie dłuższy detox od ig i zadbała o swoją
  • Odpowiedz
@kartelling no nie wiem gdyby facet z którym coś mnie łączy spiskował przeciwko mnie z ludźmi którzy mnie hejtuja to by dostał kopa w jaja i tyle , jaki mętlik trzeba mieć szacunek do samego siebie i jak ktoś raz ci wbije niż w plecy to wiadomo że zrobi to znowu.

Powinna mu walnąć na do widzenia i tyle
  • Odpowiedz
@wika2612: no może mogła odmówić, ale
1)chciała sie dowiedziec co Ciposz naprawde myśli/czuje bo jej na nim zależało
2) jako sportowczyni jest przyzwyczajona do walki

Poza tym dla mnie to że Wika chciała się pogodzic z Miłoszem i do niego wrócić nie jest jakieś zaskakujące, sama wracałam do swoich toksycznych ex, bo przerażała mnie wizja samotności. A ona tym bardziej to odczuwała, bo w hotelu był jej jedynym sprzymierzeńcem (przynajmniej tak
  • Odpowiedz
@magdalena-ciszowska: a wg mnie to on chciał powiedzieć, że Wika histeryzuje i u niej wszystko dobrze (stąd te z całym szacunkiem..) pomijając ten epizod z lekami to ona na story jest zawsze uśmiechnięta i zadowolona (co w cale nie oznacza, że u niej jest wszystko w porządku, story to nie pamiętnik), z reszta właśnie taka uśmiechnięta i miła dla wszystkich weszła do programu, co tylko świadczy że taka jest i była
  • Odpowiedz
@Muminekx hahaha z pewnością i to dlatego że groziły mu kary chciał się utrzymać w programie za wszelką cenę weź :D

Nawet lektor mówił na livie że tam nikt nikogo nie trzyma na siłę i każdy może odejść w dowolnym momencie
  • Odpowiedz
@wika2612: a twoja głowa nie może pojąć tego, że nie można sobie tak po prostu zerwać umowy? To tak samo jak nie mogą teraz niby mówić o tym co było w trakcie nagrywania, bo są zobligowani umową. I przypuszczam że to nie są roczne kontrakty, a kilku letnie.

W dodatku co ma powiedzieć lektor? Że produkuje #!$%@? program i ludzie podpisują takue umowy, że nie mogą odejść? W 3 edycji Krzysiek
  • Odpowiedz
@wika2612: rany, co ty pitolisz? a kto tam nie starał się utrzymać za wszelką cenę? kto tam nie beczał, nie przeżywał ze może odpaść, wszyscy tak samo stawali na rzęsach żeby tylko choć parę dni, dzień zostać dłużej,
Twoim zdanie innych takie zachowanie było ok? a jak WIki to już bleee bo ,,wracała'' czyli że co? miała taki kaprys i sobie wracała, nie ona mogła decydować tylko produkcja ,ale to też
  • Odpowiedz
a ja mu się nie dziwię że miał z deka dosyć , Wika trzymała się hotelu za wszelką cenę wracała nie chciała odpaść i beczała jak zostali wyeliminowani


@wika2612: czytam ze zrozumieniem,
nawiązuje to tego, że chciała tam zostać za wszelką cenę i beczała, to naprawdę dziwne, że takie miała reakcje?właściwie jak każdy z uczestników ?
  • Odpowiedz