Wpis z mikrobloga

Na pewno kojarzycie te wątki pt. "czy kobiety zdają sobie sprawę, że facetom nie jest tak łatwo na Tinderze"? Otóż... czytałem wczoraj dyskusję na depresawce na fb i mam wrażenie, że nie, zupełnie nie zdają. Jakiś koleś pyta w jakich miejscach może znaleźć dziewczynę (pomijając zasadność tego pytania, bo dla mnie to takie trochę xD), a w komentarzach masa ludzi poleca mu Tinder, Badoo itp xD. Najlepsze perełki z komentarzy to jakaś Juleczka (faktycznie miała na imię Julia), która napisała:

Łatwiejszej drogi niż tinder nie ma


Natomiast jeszcze bardziej rozśmieszyła mnie inna Juleczka (choć tym razem o imieniu Marta), która napisała, żeby szukał na Instagramie... ktoś jej odpisał xDDDDD a ona na to:

No u mnie sie sprawdza xD, więc nie wiem co w tym śmiesznego. Lajkujesz zdjęcie osobie, która Ci sie podoba, potem ona odwdzięcza sie tym samym. Dajecie sobie follow, odpowiadacie na swoje relacje, nastepnie umawiacie sie na spotkanie i jesteście razem XD


Czyli klasyczne - u mnie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym złote rady: nie szukaj a sama się znajdzie (ja tak miałam z moim chłopakiem), miej wywalone jajca to baby same przyjdą itd.
No i tak to jest.
#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
  • 35
  • Odpowiedz
To powod zeby nie probowac? To w takim wypadku nic nie warto. Lewandowskiemu sie udalo a a reszta to moga tej pilki nie kopac w sumie bo po co


@LowcaZMroku: Nie, nie warto próbować na tinderze będąc przeciętnym kiedy na jedną babe przypada 10 chłopa.
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle: No to nie, wygrales. Nie warto , ja tu nie jestem zeby nikogo przekonywac na sile. Nic to nie kosztuje i moim zdaniem zawsze warto probowac bo zycie to #!$%@? przypadek i chaos, czasem w tym chaosie cos sie uda.
  • Odpowiedz
@Cyprok: Jedno zauważyłem po byciu kilka lat na tinderach, badu, zaadoptuj faceta XD i Facebook randkach ;) to jakoś tak jak przekroczyłem 30 lat. To o wiele łatwiej o randkę czy sex. Nie wiem czym to jest spowodowane ale jak jeszcze kilka lat temu miałem randki które kończyły się po pierwszym spotkaniu tak po 30 to raczej już to były dłuższe znajomosci.

Zaznaczam ze chadem nie jestem. Otyłość 1 stopnia
  • Odpowiedz
Najłatwiejszy, ale tylko dla bardzo małej grupy mężczyzn. Reszta może tam się nabawić tylko depresji i silnego obniżenia samooceny.


@AssRock: to gdzie niby brzydkiemu będzie łatwiej znaleźć dziewczynę niż na tinderze? oczywiście że i tak jest bardzo trudno, ale nie widzę prostszej alternatywy, na tinderze jest dużo przeciętnych i brzydszych dziewczyn, jak komuś bardzo zależy i jest gotowy obniżyć wymagania to w końcu coś znajdzie
  • Odpowiedz
@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: Znaczy ja słyszałem o typach co nie mają żadnej pary (ja akurat mam obecnie 68, ale i tak ghostują, najwięcej miałem na moim pierwszym koncie 120+ - o dziwo wtedy mocno wybrzydzałem, a teraz już nie, ale to któreś z kolei moje konto, więc nie wiem czy tu jakoś algorytm nie działa na moją niekorzyść), więc nie zawsze będzie tak, że każdy w końcu coś znajdzie, bo tam nawet
  • Odpowiedz
to gdzie niby brzydkiemu będzie łatwiej znaleźć dziewczynę niż na tinderze?


@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: Wszędzie tam gdzie jest możliwość jakiegoś pokazania się na żywo niż tylko po wyglądzie przez Internet. I tak brzydki mężczyzna gra na epic hard mode więc szanse na żywo ma małe, ale nadal większe niż na Tinderze gdzie szanse są zerowe.

na tinderze jest dużo przeciętnych i brzydszych dziewczyn, jak komuś bardzo zależy i jest gotowy obniżyć wymagania
  • Odpowiedz
@Cyprok: Moja koleżanka też xD, że na Badoo na pewno coś znajdę. Nie wie że mi to parę ciężko załapać. A ona sobie wybiera ze "sparowanych". Ale to nie nowość one są w wielu dziedzinach oderwane od rzeczywistości, ratowały by wszystkich, wpuszczać uchodźców itd. Ich prawa wyborcze powinny się mniej liczyć. One żyją jakby pod kloszem.
  • Odpowiedz
@Cyprok szczerze mówiąc lepszy Instagram niż Badoo i tinder kolega tam zagadywał do Julek i ruchał i było łatwiej niż na portalach randkowych. Ale po pierwsze jest starszy od nich on 27 lat one 17-21 i ma ciekawe zdjęcia na instrqgiamie. Dodatkowo nadal mieszka z rodzicami i ma chajs na kupowanie kurtek za 1500zl czy kilkudziesięciu butów więc Julki na niego lecą bo dobrze ubrany. Chociaż dla mnie to śmieszne ma
  • Odpowiedz
@Cyprok: To wynika z błędu poznawczego- błąd sprawiedliwego świata. Jak im się udało to są dobrzy i wartościowi. Jak tobie się nie udaje, to coś z tobą jest nie tak i najlepiej zejdź im z widoku i zdechnij w rowie.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz