Wpis z mikrobloga

Na pewno kojarzycie te wątki pt. "czy kobiety zdają sobie sprawę, że facetom nie jest tak łatwo na Tinderze"? Otóż... czytałem wczoraj dyskusję na depresawce na fb i mam wrażenie, że nie, zupełnie nie zdają. Jakiś koleś pyta w jakich miejscach może znaleźć dziewczynę (pomijając zasadność tego pytania, bo dla mnie to takie trochę xD), a w komentarzach masa ludzi poleca mu Tinder, Badoo itp xD. Najlepsze perełki z komentarzy to jakaś Juleczka (faktycznie miała na imię Julia), która napisała:

Łatwiejszej drogi niż tinder nie ma


Natomiast jeszcze bardziej rozśmieszyła mnie inna Juleczka (choć tym razem o imieniu Marta), która napisała, żeby szukał na Instagramie... ktoś jej odpisał xDDDDD a ona na to:

No u mnie sie sprawdza xD, więc nie wiem co w tym śmiesznego. Lajkujesz zdjęcie osobie, która Ci sie podoba, potem ona odwdzięcza sie tym samym. Dajecie sobie follow, odpowiadacie na swoje relacje, nastepnie umawiacie sie na spotkanie i jesteście razem XD


Czyli klasyczne - u mnie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym złote rady: nie szukaj a sama się znajdzie (ja tak miałam z moim chłopakiem), miej wywalone jajca to baby same przyjdą itd.
No i tak to jest.
#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
  • 35
  • Odpowiedz
@Cyprok: Od wieków jest przecież wiadome, że bab nie pyta się o porady dotyczące związków i poznawania się. Nie mają o tym zielonego pojęcia, gdyż wszystko dostają zawsze na tacy podane. Szkoda strzępić na to ryja w ogóle.
  • Odpowiedz
@Cyprok: Jak slusznie napisal @Capri-Sonne kobiet sie nie pyta o rady zwiazkowe bo nie maja o nich zielonego pojecia. To tak jakby facet trenujacy 10 lat na silowni i od 8 lat bioracy sterydy mowil drobnej kobiecie 150 cm 32 kg ze wycisniecie 250 kg na klate to zaden wyczyn i ona na pewno da sobie z tym radę.
  • Odpowiedz
@Cyprok: Ej ziomeczku, ale tak po prawdzie to ja sam myślałem tak gdzieś do 20 lvl że "rynek" jest w miarę symetryczny dla obu płci, to cóż można oczekiwać od bab ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Aczkolwiek trzeba je trochę uświadamiać i stopniowo budować świadomość społeczną, będzie to z pożytkiem dla wszystkich.
  • Odpowiedz
Aczkolwiek trzeba je trochę uświadamiać i stopniowo budować świadomość społeczną, będzie to z pożytkiem dla wszystkich.


@Flutter_M_Shydale: Ale ani chad, który zastanawia się, którą tinderówkę by tu dzisiaj zaliczyć, ani żadna różowa z setkami par na tinderze nie będą chciały tego słuchać. Nawet jeśli posłuchają, to nie będą potrafili tego zrozumieć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@Cyprok:

Spotyka się dwóch kolegow i jeden mówi do drugiego:
- Stary tam w Hiszpanii to jest prawdziwe życie nie to co u nas. Wstajesz rano i podają ci pyszne śniadanko do łóżka potem sex do południa. Po południu wykwintny obiad szampańskie desery i sex do kolacji. Kolacja - palce lizać, a po kolacji do późnej nocy sex ile tylko pragniesz.
- No no brzmi nieźle. A skąd ty to wszystko
  • Odpowiedz
Tinder nie jest zly


@LowcaZMroku: Oczywiście, że nie jest.

Pod warunkiem, że jesteś w top genetycznej puli samców. Wtedy tinder jest super. Wielu ludzi zapomina, że na jedną kobiete na tinderze przypada 9-10 mężczyzn. Rekord to chyba Włochy, gdzie 91% użytkowników na tinderze to faceci.

Albo jesteś top samcem albo nie korzystaj z aplikacji.
  • Odpowiedz
@Cyprok: i komentarze chłopów, którzy na profilowym na FB wyglądają naprawdę dobrze - "ja wyglądam poniżej przeciętnej i nie mam z tym problemu, nie wiem o co wam chodzi, bądźcie cierpliwi" xD
  • Odpowiedz