Wpis z mikrobloga

@Virsky

wiele słów ciśnie się na usta w tym momencie, żadnego z nich nie napiszę gdyż nie chcę dostać bana. Płacą ci (specjalnie z małej) chociaż za to, czy gwałcisz rozum i godność człowieka z pasji i nienawiści dla gatunku ludzkiego?

Ta ideologia lgbt wam już mózgi zeżarła. waszą histerię powinno się przymusowo leczyć.
@Virsky

w odróżnieniu od takich jak wy nie chciałbym żeby cokolwiek robiono wam pod przymusem, choć na pewno bym po was nie płakał

Akurat właśnie tacy fundamentaliści jak ty chcą zmuszać innych. Sam fakt, że kłamiesz, potwierdza jak bardzo fałszywy jesteś.

A swoją histerię lecz u specjalisty, bo kiedyś będzie za późno i będziesz chciał popełnić samobójstwo.
@Volki: to co napisałeś jest tak absurdalne że nawet nie wiem jak mam na to zareagować xDDD Ewidentnie bierzesz za to pieniądze, gdyż człowiek o IQ wymaganym do korzystania z komputera nie byłby w stanie rżnąć takich fikołków na logice. Nie musisz więcej do mnie pisać, wiem już o tobie wystarczająco wiele xD
@galicjanin: co? xD Nie, nie jestem żadnym działaczem. Sympatyzuję z Konfederacją, a w zasadzie z frakcją wolnościową. Wy macie jakąś obsesję.

A teraz powiedz mi, co to ma wspólnego z moim wpisem, w którym zapytałem czy ta informacja była na wykopie i - w domyśle - ktoś to zweryfikował?