Wpis z mikrobloga

@KrzysztofSuchodolski: Większość zdaje sobie sprawę, że Kuba to postać telewizyjna i po prostu gra. Gra tak samo jak aktorzy. Tyle że większość aktorów to takie puste dzbany prywatnie z których nawet salomon nie przeleje, w dodatku z ego wielkości Jowisza, zacietrzewionych, odklejonych. Dlatego Kuba wypada naprawdę super
  • Odpowiedz
@KrzysztofSuchodolski: urban to jest mądry facet? XD całą karierę powtarzał meldunki z moskwy w które nikt nie wierzył na czele z nim samym, nie poszczycił się własną myślą przez cały ten czas, ja wiem ze kto #!$%@? pis ten jest bohaterem wykopu ale zaczynamy gonić w piętkę
  • Odpowiedz
@mt1t29r2: okazji była całą masa.
Wystarczyło posłuchać go w miejscach, gdzie nie jest w pracy, w której realizuje program clowna, dzięki któremu świadomie zrobił obrzydliwa wręcz karierę.
Nawet oglądając go w najbardziej żałosnych momentach można było dostrzec, że gra i spod maski idioty wygląda czasem niesamowicie inteligentny człowiek, który realizuje zwyczajnie swoje cele. Jedna z ciekawszych postaci tego smutnego #!$%@?
  • Odpowiedz
@mt1t29r2: najelpszy wywiad z Wojewódzkim, w który był wprost poetycką ucztą dla ucha, to wywiad pod banderą "Z tymi co się znają" browaru Namysłów, który przeprowadzał Prokop. Nie znałem wcześniej tskiego Kuby. Były tego dwa odcinki niestety gdzieś przepadły w czeluściach internetu :(...
  • Odpowiedz
@pure_function: kiedyś wystapil w Skandalistach w stroju kardynała. Pod koniec programu przyszedł Zawisza i chciał go cisnąć, jaki to on zły, głupi, brzydki i wszystko inne, bo jest postkomuchem. Za to Zawisza cały cacy, bo wielki Bolag patriota.
Efekt byl taki, że Urban go złomował każda ripostą.
To mądry gość.
  • Odpowiedz