Wpis z mikrobloga

Drodzy Mirkowie, jak wielu fanów skoków narciarskich jest na Wykopie?

Myślę, że może Was zainteresować mój nowy podcast. Skoki narciarskie towarzyszą mi właściwie całe życie, dlatego postanowiłem powołać do życia podcast O skokach. W pierwszym odcinku biorę na tapet wyjątkową historię Stanisława Marusarza, postaci wybitnej w historii polskich skoków narciarskich, choć nie tylko. Nie przedłużając, zapraszam do rzucenia uchem, wszystkie opinie mile widziane.

Chcecie być na bieżąco z kolejnymi odcinkami? Obserwujcie tag #podcastoskokach. Miłego odsłuchu. Link do pilotażowego odcinka - KLIK!.

#podcast #skoki #skokinarciarskie #spotify #sport #historia #podcastoskokach
PussyDestroyer1995 - Drodzy Mirkowie, jak wielu fanów skoków narciarskich jest na Wyk...

źródło: comment_1639165872n4aNDEo192IUPAbBybTsdk.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@PussyDestroyer1995: Masz świetny głos, aż nawet zbyt "radiowy," ale jak intonujesz to już brzmi naturalniej i jest fajnie. Tylko nie cały czas w ten sam sposób, bo wtedy to brzmi trochę książkowo jak te filmiki typu "top 10 faktów," na przykład po wstępie jest już dużo lepiej, bo się wciągasz. I przemyśl muzykę, ja bym ściszyła, żeby jednak była minimalna, i nie zawsze pasuje, bo Twoja dynamika głosu odbiega od
  • Odpowiedz
@Zashi Zakaz zmiany belki jest dyskusyjny, bo już kiedyś kiedy nie można było nią manipulować konkursy potrafiły trwać nawet do 3-4 h. A co do automatycznego mierzenia odległości, pełna zgoda. Cieszę się że podcast się podoba, dzięki!
  • Odpowiedz