Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W internecie można znaleźć sporo informacji o szczęśliwych i wysoce kompatybilnych parach "facet #intj + kobieta #enfp", przy czym męski INTJ to często właśnie taki typ #doomer i #przegryw. Z czego wynika siła tego dopasowania? Po czym poznać, że dziewczyna jest ENFP? Wiem, że kobiety zawsze zwracają ogromną uwagę na wygląd i status, więc nie jest to magiczne rozwiązanie dla spokojnych Mirków 4/10, ale jednak liczba pozytywnych, niezależnych relacji sugeruje, że taki INTJ 5-6/10 mógłby znaleźć swoją ENFP w podobnym przedziale atrakcyjności.

Uprzedzając komentarze: doskonale wiem, że 16 osobowości wg #mbti jest krytykowane w środowisku psychologicznym i określane mianem pseudonauki, ale uważam, że to przesadzona krytyka - w końcu sami dzielimy ludzi na różne typy i często okazuje się to bardzo użyteczne w życiowych kontekstach.

#pytanie #zwiazki #seks #przegryw #psychologia #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b346ad1a841e000b7da421
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
W internecie można znaleźć sporo in...

źródło: comment_1639150629YmSLBFoxS4pDWx5ix9XJNo.jpg

Pobierz
  • 10
ktoto: Mam wrażenie, że jeśli rzeczywiście siedzi tutaj większość INTJ, to raczej są to osoby jakoś zaburzone lub takie, które nie pracowały nad socjalizacją (a niestety to wymaga w przypadku INTJ świadomej pracy, ogarnięcie emocji i konwenansów nie jest bardzo oczywiste dla tego typu ludzi).

Ogarnięty INTJ to totalny wygryw ;) Tylko wymaga to trochę wysiłku, a nie użalania się nad sobą.

Wiem co mówię - różowa INTJ here.

Zaakceptował: LeVentLeCri
Jestem INTP-T często synonim prawdziwego anona przegrywa, a ruchałem i mam dziewczynę. Na obecną chwilę mam mocno ekstrawertyczna kobietę. Moim zdaniem mbti jest ok do określenia siebie, ale tworzenie par to wymysl jakich blogerej. I z wiekiem mbti wydane mi się średnim testen
ktoto: Nie piszę tylko o sobie, znam paru ogarniętych mężczyzn INTJ - tylko, że oni nie są mizoginami z wykopu, którzy dla rozwrywki obrażają kobiety w internecie, hmmm… pewnie dlatego nie są przegrywami ;)

Ale tak, macie rację - najlepiej niech anonimowy Mirek siedzi na tagu przegryw, nie próbuje nic ze sobą robić, bo próby nie mają sensu, skoro randomowemu wykopkowi się nie udało xd i niech jeszcze notorycznie obraża różowe