Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przy opuszczaniu podnośnika z zaznaczonego miejsca wycieka mi olej, nie są go jakieś duże ilości bo tworzą plamki o średnicy max 3cm ale jednak, pytanie brzmi czy kwestia uzupełnienia oleju bo jest za mało, za dużo (nie dolewalem jeszcze nigdy wiec byłoby to dziwne) czy coś się #!$%@?ło? Mam go pół roku i użyłem 2 razy więc jeśli jest to awaria dyskwalifikująca dalsze korzystanie z niego to będę wdzięczny za taką informację
#warsztat #mechanikasamochodowa
Pobierz
źródło: comment_1639140255wM9J0w8NkkOz1BKYrQmZFi.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kretik112: akurat potrzebny bo zima zaskoczyła kierowcę (hehe) i chciał szybko wymienić opony a tu takie przeboje, dlatego wolałbym takie rzeczy robić już na spokojnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ticos: to coś się wykręca, jak wykręcisz to na zewnętrznej stronie znajdziesz oringi, może być pęknięty albo zadzior jakiś się dostał i podcieka.
Jeśli tylko z wnętrza wypływa to super, gorzej jakby gdzieś po zewnątrz, to by znaczyło że pęknięty korpus.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hrumque: był jeden oring na końcu takiego trzpienia z gwintem, o dziwo wyglądał dobrze ale go wymieniłem, wkręciłem, dolalem oleju i dziala jak powinien i przy tym już nie przecieka :)