Wpis z mikrobloga

@cienius: dzięki temu kielczanie dbają o ruch. Spacerek z centrum na slichowice przez dworzec i czarnow i z miejsca lepiej się czujesz.
W ogóle zastanawia mnie kogo jeszcze stać na te taksówki? I wliczam w to Bolta. Ceny oderwane z kosmosu, zresztą nie ma się co dziwić jak jeden z Bolciarzy dojeżdża z Radomia na takie weekendowe żniwa.
Absurd dopełnia to, że KSM, Pakosz Barwinek jest kompletnie pomijany w kwestii autobusów
  • Odpowiedz
@Ularadarowiec: Ceny z kosmosu? Chłopie, samochody podrożały o 20%, nawet stare trupy, ubezpieczenie tak samo, serwis i części trudniej dostępne i droższe i LPG w cenie benzyny w zeszłym roku, a Ty chciałbyś, żeby były stawki jak sprzed 20 lat?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cienius: Dużo się zmieniło po wejściu Bolta na rynek przejazdów, bo wcześniej była tragedia. A w zeszłym roku wracałem ze Szczecna do centrum (ok. 21 km) w nocy z soboty na niedzielę i zapłaciłem niewiele ponad 50 zł. Korpo nie pamiętam, nie ustalałem też wcześniej ceny.
  • Odpowiedz
@cienius: bo dla ubera 8 km to 8 km, a dla taksiarza to wrecz przezycie transcendentalne, zalezy gdzie lezy to 8km, bo wiadomo - w miescie potrabi na ladne dupeczki, a w lesie... W lesie tez. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cienius: złotówy znowu w #!$%@? walą? Stare, znałem. Niech go już zdechnie, uber i inne opcje wciągają ich dupą na miękko. 6 dych za 8 km nocą XDDDDD
Chyba #!$%@? Maybachem a nie starym struclem, jakie to tam u nich są zawsze, #!$%@? kuciapy Mercedesa z licznikiem co zgubił już to, ile razy był kręcony, żeby było dalej 200 000 na liczniku XD
  • Odpowiedz