Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dziwny problem. Mam 26 lat i panicznie boje się faktu zaciążenia partnerki.

Dostaje psychozy przez to. Straciłem tak już kilka partnerek, bo odmawiałem im seksu (a raczej ograniczałem do maksimum, z byle wymyślonych powodów). Chodzi tu o używanie prezerwatywy. Wszystkie partnerki jak to na początku bywa nie chciały korzystać z innych metod antykoncepcji (tj. z antykoncepcji hormonalnej) bo były to nasze początki. Każda na początku chciała w prezerwatywie. A mnie temat zaciążenia tak dręczy, że zwariuje. Sam zrywałem z kobietami bo nie wytrzymywałem presji.

Albo one ze mną bo nie chciałem się kochać, a jak już się kochaliśmy to nerwy miałem takie, że prawie zawału dostawałem. Ktoś powie, to nie uprawiaj seksu. Ale ja chce. To daje radość ale jest ryzyko. Nie chce być frustratem jak jakiś #przegryw bo brak seksu doprowadza do frustracji. Tym bardziej, że nie mam problemu z kobietami, jestem przystojny elokwentny, wygadany. Ale co z tego skoro w życiu na własne życzenie zrezygnowałem z 99% sytuacji w których seks był już pewny.

Raz dziewczyna zapytała mnie podczas pieszczot czy jestem gotowy, a ja odparłem na to, że tak...ale muszę wcześnie wstax. A jak już się odważyłem na stosunek w prezerwatywie to później przez 2-3 miesiące nie mogłem spać i myślałem tylko o wpadce. Z resztą nawet podczas w głowie mam tylko myśli ile będę musiał wydać na potencjalne dziecko i zone. I jak zmieni się moje zycie.

Jak się z tym przełamać? Prezerwatywa daje niby 98% pewności przy pełnym przestrzeganiu zaleceń i tylko 82% w typowym użyciu (dane z Wikipedii). Więc jest to strasznie duże ryzyko. Nawet biorąc te 98%. Liczę to tak, że na 100 stosunków 2 skończyły się ciążą. Czyli średnio co 50 stosunków jest wpadka. Jak sobie poradzić z tym wszystkim? Ani tak niedobrze ani tak źle. Na dziecko sobie nie mogę pozwolić teraz bo mnie nie stać.

#seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b23d131a841e000b7d9791
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania wiadomo, najlepiej sprawdzi się specjalista w Twoim przypadku.
Ale ogólnie źle patrzysz na wyniki, zerknij sobie na wskaźnik Pearla najlepiej, który odnosi się do regularnego seksu na przestrzeni roku. Dla prezerwatych ten wskaźnik jest między 2 a 7, czyli około 5 par przy regularnym seksie zachodzi w niechcianą ciążę w ciągu roku. Jak przyjmiesz sobie ten regularny za 3 razy w tygodniu, to wychodzi około 15,5 tys. stosunków dla grupy stu