Wpis z mikrobloga

@endipek coś tam może i wie ale dobrze umie też manipulować publika (nie myślę, że to coś złego ale wykorzystywanie takich umiejętności w negatywnym celu nie popieram).

Pamiętajmy tylko dobra energia ()()()()()()
spokojnie, prędzej czy pozniej ponownie zamknie cykl


@endipek: ty tu chyba jesteś nowy, ja ten cykl zaliczyłem już wiele razy, robię okrążenia niczym w kolarstwie halowym,
JESTEM PONAD TYM! Hejterzy to tylko paliwo dla mojego ognia zajebistości. Wystarczy że wrzucę zdjęcie mojego śniadania i po chwili jestem w gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LuckyStrike: na poczatku wydawales sie nawet spoko. Ogladalem twoje filmy. A teraz widze syndrom wyzszosci wjechal na grubo. Nikt ci stary nie zazdrosci tych klusek, za to chyba ty tesknisz za pasztetem i polska. Nie musisz sie tu juz udzielac, mamy #!$%@?.
@dmasterpl Troszkę tak to zabrzmiało ¯_(ツ)_/¯ zauważyłam, że to czasem występuje u osób które w jakiś sposób chcą podtrzymać fame o idą i krok za daleko. Mam nadzieję, że takich sytuacji będzie jednak mniej ;)
. Nikt ci stary nie zazdrosci tych klusek, za to chyba ty tesknisz za pasztetem i polska


@Bubulon: ale ja wcale nie chciałem żebyście mi zazdrościli tych klusek, i lubię chleb z pasztetem co napisałem tutaj już 2 albo 3 razy, po prostu tak jesteście zaślepieni nienawiścią że wystarczy że wrzucę zdjęcie mojego śniadania to dostajecie kociokwiku i wpis dzięki hejtplusom wchodzi po chwili w gorące ( ͡° ͜ʖ