Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Przychodzimy do Was z konkursem, więc to takie większe #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na początku kilka słów, czym zajmuje się ASTEK Polska. Jesteśmy firmą technologiczną, dostarczającą projekty IT dostosowane do potrzeb klienta

Na czym polega konkurs?
Odpowiedz na proste pytanie: „Jaką codzienną czynność i dlaczego chciałbyś zlecić ekspertom?”, dodaj tag #konkursastek i zawalcz o hulajnogę elektryczną Xiaomi S1, 5x myszek gamingowych Logitech G502 Hero lub 24x podkładki pod myszkę. Odpowiedzi prosimy publikować na stronie konkursu: https://www.wykop.pl/tag/konkursastek/

Zgłoszenia przyjmujemy do 14.12.2021 do końca dnia. Wyniki opublikujemy do 23.12.2021.

Zasady konkursu:
1. Odpowiadasz na pytanie, obowiązkowo dodając hashtag #konkursastek
2. My wybieramy najciekawsze odpowiedzi i podajemy listę zwycięzców
3. Jeśli znajdziesz się na liście nagrodzonych, kontaktujesz się z nami i podajesz adres do wysyłki fantów

Liczymy na Waszą kreatywność!

Dowiedz się więcej o ASTEK Polska lub aplikuj na jedną z setek ofert pracy! https://astek.pl/kariera/
  • 73
@ASTEK_Polska: #konkursastek zleciłabym opracowanie planu dnia i optymalizacje czynności z nim związanych, tak żeby nie było czasu na prokrastynację oraz aktualizowanie planu rozmieszczenia półek i produktów w okolicznych sklepach, które robią sobie przemeblowania co miesiąc, a przez co ja tracę czas na zakupach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#konkursastek
@ASTEK_Polska: Chyba najlepszą codzienną czynnością, którą mógłbym zlecić ekspertom byłoby zaprojektowanie oraz wdrożenie aplikacji, która będzie robiła listę potrzebnych rzeczy do kupienia do domu. Wieczorem, w wolnym czasie, otrzymywałbym powiadomienie co trzeba kupić, w jakich sklepach, ile to będzie kosztowało, oraz czy zrobię sam te zakupy czy może zamówić np. glovo.
@ASTEK_Polska: #konkursastek Ekspertom zleciłbym podejmowanie decyzji. Jedna prosta rzecz oddelegowana ekspertom, która sprawiłaby, że każda decyzja byłaby trafna, a przy okazji oszczędza sporo czasu i też stresu. Od spraw biznesowych po codzienne życie. Każdy dzień ustawiony elegancko ;)
@ASTEK_Polska:
#konkursastek
Nie ma takiej rzeczy, którą powierzyłbym specjalistom ponieważ nie wierzę w specjalistów. Kiedyś to może i byli specjaliści ale teraz?
Wszystko czegokolwiek nie dotknie się taki specjalista jest spierniczone. Za każdym razem okazuje się, ty sam, po godzinnym riserczu zrobiłbyś daną rzecz sto razy lepiej od specjalisty, który "siedzi" w danym temacie od dekady.
I dotyczy to praktycznie każdej dziedziny życia. Budowa domu? Wykończenia? Jakość oprogramowania tworzonego przez największe
@ASTEK_Polska: #konkursastej
Specjalistom powierzyłbym zarządzanie moim wyżywieniem.
Niech Sztuczna sieć neuronowa podpięta pod moją kartę debetową zamawia mi jedzenie dopasowując je do mojego bilansu kalorycznego, upodobań, umiejętności gotowania i zaleceń dietetyka.
Stopniowo przyzwyczajając mnie do coraz bardziej zdrowej diety, ucząc mnie nowych przepisów i samodzielnie zamawiając dania/składniki z podlinkowanymi przepisami.
Byłbym w stanie płacić za to regularną subskrypcję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ASTEK_Polska: Ekspertom z Astek? To proste!
Rekrutowalem się u was na początku roku, dwa etapy rekrutacji, zero obiecanego odzewu.
Minęło pól roku i dzwoni do mnie gość z pytaniem czy dalej jestem zainteresowany.
Zleciłbym waszym ekspertom od HR żeby szanowali czas swoich kandydatów.
A i #konkursastek