Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AryanWonderBoi: ogólnie w xf'ie pierwszej generacji to tylko jeden silnik jest awaryjny 2.7 diesel, reszta jest w porządku. Jeśli chcesz tanie części silnika to celuj w fordowską benzynę 2.0, reszta części jest w normalnych cenach i jest sporo tańszych zamienników. Jeżeli chodzi o awaryjność to jest podobna jak w autach podobnej klasy, głównie elektronika szwankuje typu zaśniedziały kabel od kamery cofania lub nie otworzy się raz na tydzień klapka od nawiewu.
@AryanWonderBoi Po mieście poniżej 13L nie byłem w stanie zejść. Nawet jak delikatnie sie jechało. Nie mówię o jeździe na trybie eco i muskaniu gazu tylko o normalnej jeździe.

Znajomy z firmy wziął nowa stelvio i zrobił trasę do Włoch i powrót, to średnia wyszła koło 13-13,5L.
@piwakk: Ja poniekąd cykl mieszany, bo przez wsie, mini miasteczko i miasto do pracy dojeżdżam. Ok 60km dziennie robię- po mieście i wsiach. Także myślę że jakoś z 11-12l bym miał, choć nogę mam niestety ciężką. A jak z wyciszeniem i jakością kamer, bo słyszałem że lipa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AryanWonderBoi: mam 3.0 benzynę z kompresorem od ponad roku. 2.0 benzyna według google pali +- 7,5 litra przy normalnej jeździe poza zabudowanym. Ogólnie jeździ się bardzo przyjemnie, robiłem nim trasy ponad 1k km i nie było to męczące. Promień skrętu ma słaby i ciężko wyczuć obrys samochodu. Są dwie wersje zawieszenia, zwykła i r-sport (niższe twardsze zawieszenie, zderzaki wyglądają na bardziej "sportowe" i siedzenia z lepszych trzymaniem bocznym). Wersji r-sport nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AryanWonderBoi: ze sprowadzaniem samochodów nigdy nie miałem styczność :/
Słyszałem po opiniach że XE to gorsza wersja XF'a gorsza jakoś wyposażenia, więcej plastiku itp. W poprzednim komentarzu zapomniałem jeszcze napisać, o tym że system multimedialny ma laga 1 sekundę i dotyczy to wszystkich wersji, dopiero to poprawili w x260.