Wpis z mikrobloga

Efektem motyla za to że polski chłop nie zastosował się do zasad stosunku przerywanego i wyciągnął nie w porę lub że przedłożył #spermiarz ponad masturbejszyn jest resocjalizacja w zakładzie karnym.

Przepisy przewidują karę do 1 roku więzienia lub nawet do 2 lat, w przypadku, gdy dłużnik alimentacyjny naraża osobę uprawnioną na trudności w zaspokajaniu podstawowych potrzeb życiowych.


#antynatalizm #pieklomezczyzn
  • 7
@PakujWalizki ok, a jak jednak wyjdzie że to moje? Mam prawo do do nakłaniania do aborcji, bo mój portfel moja sprawa? Dziecko(alimenty) nie powinno być kara za sex, albo przecież przez kilka pierwszych miesięcy ciąży nie ma szans się przywiązać do rosnącego dziecka??
Mówię tutaj o krajach zachodu , lub o PL jak przejdzie ustawa o aborcji na życzenie?
@Thachii tak uważam, ale koorwom się w oizdaxh poprzewracalo. Życie bez żadnych konsekwencji, moje prawa, dej i nic od siebie. I przez to ten świat wygląda jak wygląda.
Dodam że nie raz rozmawiałem na poważnie z osobami które mają macicę i SA proaborcyjne- one używały swoich argumentów. Jak ja wyleciałem że swoimi to one nagle zmieniały zdanie że tak nie można