Wpis z mikrobloga

@Syrenamen: jak dwa lata temu szukałem to wynajem yo zestaw kosztowal około 10% wartości za dzień;) firma oczywiście padła dość szybko. Teraz chyba już nie ma w lodzi opcji. W Krakowie kumpel kiedyś brał przez allegro.
@Syrenamen: Nie lepiej kupić quest 2? Masz 30 dni na zwrot a natywnie przetestujesz sporo gier i aplikacji. Jak ci się spodoba to kupisz kompa. Index jest drogi a poza większym fov to przegrywa z questem we wszystkim.
@Cerasus: Audio w q2 jest tylko po to żeby było ale to nie problem. Moim zdaniem śledzenie jest bardziej precyzyjne w q2 bo nie ma driftu jak index. Oczywiście nie działa poza kamerkami ale zasięg jest w zupełności wystarczający a nie trzeba bawić się z latarniami i quest zadziała wszędzie.
@Cerasus: Nie jest w pyte bo zasięg kamer w g2 jest tragicznie mały w porównaniu do questa. Quest widzi kontrolery nawet jak masz ręce pionowo w dół a nawet lekko do tyłu. G2 nie radzi sobie nawet jak masz ręce na wysokości klatki (a grając właśnie tam najczęściej masz ręce). Dodatkowo g2 ma zwykłe diody a nie w podczerwieni przez co jest czuły na oświetlenie. Ale fakt precyzję ma również bardzo
@Matthe: Czyli nie ma co szaleć z Indexem tylko normalnie Quest 2 i jazda?
Widzialem ze sporo aplikacji tam jest darmowych ale idzie zlapac cos ala game passa zebym nie musial kazdego tytulu z osobna kupowac?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matthe: jest też "zupełnie wystarczający" ( ͡° ͜ʖ ͡°). No co jak co ale jak miałem Questa 2 to on był bardziej problematyczny w kwestii oświetlenia.
@Syrenamen: Normalnie musisz kupować albo w sklepie Meta albo na Steam jak będziesz miał PC. Ja bym się nie zastanawiał. Standalone headsety to jest przyszłość vr. Ubierasz gdzie chcesz i działa, dodatkowo nie ma co wydawać dużo kasy bo w 2022 może być ciekawie z goglami vr ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Syrenamen: a i jak już będziesz miał gogle to zapraszam na discorda VRkadia ( ͡° ͜ʖ ͡°). W razie czego poradzą Ci jakiego strapa itp. kupić do Questa.