Wpis z mikrobloga

@PiotrokeJ: @gysnde: @emjot86: Ja nie wrzucałbym wszystkiego do jednego koszyka. Tutaj wystawiasz się na ryzyko dziury w kontrakcie albo tego ze firma się zawinie. Nie wiem jak Lido ale Rocketpool i Stakewise to niewielkie firmy po paru (5 i 2) pracowników.

- Ja balem się powierzyć wszystko co mam dwójce gości z Estonii (Stakewise). @emjot86 no i ten wysoki APR na farmie to 10% z 15% jest w SWISE
  • Odpowiedz
@PiotrokeJ: śledź Misiurka. Zapłać za ta kryptę a nawet zapłać za konsultacje 1 na 1 . Pokazuje od dwóch lat przejrzyście co robi z crypto i jest na plus. Dobrze doradzi
  • Odpowiedz
@gysnde: lido i rocketpool mialy buga w kontraktach, odkryl to wlasnie dev ze stakewise :) za free przekazal od razu info, mimo ze to konkurencja - dlatego im ufam.

https://cointelegraph.com/news/rocket-pool-delays-launch-after-vulnerability-discovered-by-rival

Co do APR 15% - uni v3 pozwala wybrac price range wiec nie musi byc po polowie - ja 98% tokenow w poolu mam jako sETH2 :)

@aiker: do stabli najlepszy jest curve.fi a potem stacking na convex. Polecam poole
  • Odpowiedz
RocketPool jest, IMO, najsolidniejszą opcją, bo został sfinansowany przez ConsenSys, ich kontrakty są w pełni zdecentralizowane, był rozwijany od 2018 i przeszedł kilka niezależnych audytów renomowanych firm (SigmaPrime, ConsenSys Dilligance)


@gysnde: Tutaj się mijamy. Nie twierdze ze to zła opcja ale te dwa argumenty moim zdaniem nie są rozstrzygające.

- To ze coś zostało sfinansowane przez ConsenSys dla mnie aż tak dużo nie zmienia. To trochę zmniejsza szanse ze goście pewnego
  • Odpowiedz
Co do APR 15% - uni v3 pozwala wybrac price range wiec nie musi byc po polowie - ja 98% tokenow w poolu mam jako sETH2 :)


@emjot86: A sprawdzałeś jakie masz nagrody przy takich ustawieniach?

Bo za instrukcja ze Stakewise "The narrower the price range you choose, the more trading fees and additional incentives you will earn."
  • Odpowiedz