Wpis z mikrobloga

Ehh #!$%@? się. Byłem na szybko w McDonaldzie i obsługiwała mnie #plodnajulka nie odpowiedziała mi dzień dobry ani do widzenia mimo,ze jej pierwszy powiedziałem z kultura. Wiecie co mnie #!$%@? boli? Gdyby to był Armando 9,5/10 to z uśmiechem by odpowiedziała( ͡° ʖ̯ ͡°) ehh czemu mnie #rozowepaski z taką pogardą traktujecie?

#przegryw #blackpill #mcdonalds #zalesie
Pobierz kke22 - Ehh #!$%@? się. Byłem na szybko w McDonaldzie i obsługiwała mnie #plodnajulka...
źródło: comment_1638910790gTkXBt7DZ818NMvH8CBMst.jpg
  • 21
@Aramura: @MateuszWajchePrzeloz: no ja tez czasami mam humory ale nie przelewam tego na Bogu ducha winnych innych ludzi, to ich zasrany obowiazek byc milym wobec czlowieka ktory zapewnia ci utrzymanie, jak cie nie stac na powiedzenie dzien dobry i do widzenia to widocznie nie jest praca dla ciebie. I jak ja do kogos podchodze z usmiechem i pelna kultura a z powrotem dostaje jedynie chlod to mam ochote mu #!$%@?.
@borsiu: otóż to. Ja pracowałem 5 lat w sprzedaży i przez ten okres miałem lepsze gorsze dni itp. Ale zawsze potrafiłem odpowiedzieć dzień dobry czy do widzenia. Kultura tego wymaga,zreszta to potem już nawet z automatu idzie… wykopki i tak napiszą,że ja się nakręcam i wgl ale ja jestem strasznym obserwatorem i widziałem jej to spojrzenie pogardy :) #!$%@? już trochę żyje na tym świecie i widzę jak jest
@kke22: Mnie dziś obsługiwała też taka bardzo miła była i się uśmiechała ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet chwile sobie z nią pogadałem czy robią coś innego prócz drwali, zaśmiała się że frytki ( ͡° ͜ʖ ͡°)