Wpis z mikrobloga

@11262 ja jechałem na myjnię jak renegat, będąc przygotowanym na dyskusję i w razie czegoś kazałbym Im się odsunąć ode mnie skoro byłem tam sam, a oni tłum robią
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234: Ahaaaa, czyli wirus przebadany zostal (z mozliwoscia mutscji) w 4 miesiace i juz wszystko jasne, ale szczepionki niebadane prze 10 lat to eksperyment spoleczny i nie sa gosne zaufania?

Ciemny lud i jego chlipski rozum. Jesyes paziem krowina.
  • Odpowiedz
ale szczepionki niebadane prze 10 lat to eksperyment spoleczny i nie sa gosne zaufania


@onuceSzatana: jestem zaszczepiony na Covid-19. Szczepionki uznaję za godne zaufania. Są wielkim osiągnięciem nauki.

Ciemny lud i jego chlipski rozum. Jesyes paziem
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234: Przynajmniej opony w aucie zmieniłem na letnie bez żadnej kolejki w wulkanizacji, bo ludzie bali się że dostaną mandat albo zarażą się. I ten tekst mechanika, że wymieni mi na moją odpowiedzialność xd
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234: Mowie, eboli wam trzeba, zebyscie pojeli, jak dziala odpowiedzialnosc spoleczna, jak covid obciaza sluzbe zdrowia do tego stopnia, ze mozesz umrzec na sor-ze z byle zlamaniem reki albo rana. Jesli ciemny lud nie chce sie szczepic i neguje koniecznosc odseparowania cymbalow od reszty spoleczenstwa, to trzeba ich wziac za morde i zaszczepic. Ci ludzie niosa smierc i nie chca robic nic, aby pojac, ze to nie jest indywidualna sprawa.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: Śmierć to niesie w głównej mierze rozpieprzona służba zdrowia. Gdyby odpowiednio szybko i sprawnie postawiono szpitale polowe + mielibyśmy faktyczną, a nie teoretyczną opiekę zdrowotną, to nie byłoby problemu z miejscami.

Do tego dochodzą przypadki, w których szpitale nie chciały przyjmować chorych na co innego niż covid.

I porównywanie covida o śmiesznej śmiertelności do eboli, który wybiłaby całą Polskę, to już fikołek
  • Odpowiedz
@Velociraptor_w_kubku: Idz ciemny chlopie do szpitala na sor kowidowy, zobacz jacy ludzie tam leza i jaki jest status ich zaszczepienia. Sluzba zdrowia robi, co moze, nie sposob sie przygotowac do takiej sytuacji, a w kraju najbardziej brak personelu, ktorego nie wtrzasniesz z nikad. Tak, przez tych nieszczepionuch cymbalow mamy smierci na inne schorzeniax bo nie sposob tego powstrzymac. To sie trzyma cudem na strzepie ludzkiej odpowiedzialnosci. Kaczynski powinien lizac dupe
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Cichaj tam, antyszczepie. Widzialem obok siebie na lozkach takich jak ty, w niesamowitej ciszy lapali kazdy oddech. Chlop obok mnie slanial sie na nogach, mlody, a ja bylbym w stanie personelowi pomagac, bo sie dobrze czylem. I wiesz co mowil przez telefon swojemu synowi? “Nie, tatus sie nie zaszczepi, bo szczepionki nic nie daja”. Jestescie chorzy na leb i glupi.
  • Odpowiedz