Wpis z mikrobloga

@tomasztomasz1234: ciekawe dlaczego jeden z drugim (w tym przypadku to chyba kombinacja policjant i żołnierz) sobie nie odpuszcza. Czy jeden drugiego się boi, ze go podpierdzieli? może ktoś ich obserwuję w pracy? A może to lubią? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Velociraptor_w_kubku: Ciekawe, skad wzialbys ten personel, ktorego w kraju po prostu nie ma.

Obostrzenia sa, bo sluzba zdrowia nie wyrabia. Od dawna powiedziane jest, ze nie kieruja sie juz liczba zakazen, a stanem wolnych lozek chocby.

Lepiej #!$%@?, jak to Niedzielski zmienia zdanie. Masz swoj rozum? To mysl sam, a nie #!$%@? sie w politykow w telewizji. Sluchaj lekarzy i sam wyciagaj wnioski.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana Szkoda, ze ten wirus nie zabija jak ebola. Moze bys zrozumial, cymbalku, ze prewencja przed nieznanym byla uzasadniona

Może byś poczytaj cymbałku, że corona wirusy są z nami od bardzo dawna, a badania nad szczepionka były prowadzone już w latach osiemdziesiątych.
To jest właśnie mądrość covidian.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana cymalejro antyszczepowy. Wy macie glowy ppchowane we wlasnych dupach..

To ty masz głowę w dupie bo widzisz wszystko czarno białe. Wszędzie widzisz antyszczepow. Typie napisałem, że badania nad szczepionka na corono wirusa są od dekad, a ty mnie od antyszczepow wyzywasz. Lecz się. Ps. W tej wojence przegranymi będą ci którzy dali się w nią wciągnąć.
  • Odpowiedz
@uriel_ck: Obraza cie to, ze nawet nie wiesz, o cuzm mowie? Ja mowie o wirusie, a ty o szczepionkach. Co mam myslec o twoim IQ? To przeciez fakt. Jak ten, ze Bozi nie ma, co tez obraza miliony Polakow.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana Ja mowie o wirusie, a ty o szczepionkach

I nie widzisz żadnej korelacji między wirusem, a szczepionka? I mówisz coś o IQ. Jeszcze mieszasz w to wiarę? Nie wiem czy masz gorszy dzień czy jesteś zwykłym ignorantem, żeby nie powiedzieć, że się osmieszasz. Najgorsze jest to, że właśnie tacy ludzie jak ty uważają się za inteligentnych i oczytanych, ale nie wiesz, że komentarze na FB nie do końca się liczą.
  • Odpowiedz
@uriel_ck: Powiazania sa, ale ja pisze o tym, ze odmiany koronawirusow moga sie roznic w objawach i ciezkosxi zachorowania, a ty mi ze szczepionki sa znane od lat. Jak ma sie jedno do drugiego? Nie mam pojecia.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana Powiazania sa, ale ja pisze o tym, ze odmiany koronawirusow moga sie roznic w objawach i ciezkosxi zachorowania, a ty mi ze szczepionki sa znane od lat. Jak ma sie jedno do drugiego? Nie mam pojecia.

A ty myślisz, że ten wirus zaczął mutować dopiero od roku? Myślisz, że covid Alpha od covid beta różni się wszystkim? Te odmiany różnią się, ale minimalnie. Badania nad szczepionkami na corone były prowadzone
  • Odpowiedz