Wpis z mikrobloga

@powiedz:

nawet nie wiedziałam, że to od godziny jest (°°

ktoś ten system przemyślał? Ja bym z łapanki każdego testowała, żeby tylko sobie wpisać do dzienniczka, że siedziałam 24h z covidowcami. A resztą pacjentów nie opłaca się zajmować rzeczywiście.


Oczywiście, że przemyśleli. Dokładnie tak ma być. #!$%@? samo ma się podtrzymywać. Wystarczy przekupić ludzi ich własnymi pieniędzmi.
  • Odpowiedz
Bardzo proszę wszystkich co tak naskakuja na lekarzy, żeby przy następnej wizycie byli tacy wygadani jak tutaj :) szczególnie w prywatnym gabinecie
  • Odpowiedz
@selectGwiazdkaFromTabelka: #!$%@?, mi też to brzmi źle, ale nie wiem już jak nazywać te #!$%@? grupy wpływu. Nie chcę pisać o antyszczepach, bo Basiukiewicz popiera szczepionki, chociaż jego odbiorcy już w dużym stopniu nie. Sam Basiukiewicz #!$%@?ł jednak sporo głupot właśnie o maseczkach i zdobywał na tym poklask.
  • Odpowiedz
jak w sierpniu '20 leżałam na sorze to ratownicy oglądali auta na olx i nawet chusteczki do wytarcia krwi nie mieli czasu podać, taki był #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)


W sierpniu - tak. W październiku ludzie umierali na podjazdach.
@gfgfgfa:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kryptonim_putas: po prostu opisuję absurdalną ciekawostkę. Nie chcieli mnie przyjąć z karetki chociaż byłam z wypadku i rozbiłam łbem szybę, bo jest pandemia i nie mają czasu, po czym właśnie skończyło się na olx¯_(ツ)_/¯
też mogłam umrzec od jakiegoś wstrząsu i każdy by miał #!$%@? poza moją rodziną
  • Odpowiedz