Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, myślałem ze to cashslave itp to jakieś opowieści z dupy, a to jednak prawda. Nie wierzę, że serio są faceci co od tak jakiejś dupie dają kasę za nic. Faceci dziś upadli, że niżej się już nie da. Tylko wam w ryj napluć, na nic więcej nie zasługujecie. Nasi przodkowie przewracają się w grobach, gdy widzą co tu się teraz odwala. Pijcie więcej sojowego latte, na pewno wam pomoże. Zamiast spermy macie soje i tyle.
#niebieskiepaski #rozowepaski ##!$%@? #seks #bekazniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Felixu - Ja #!$%@?, myślałem ze to cashslave itp to jakieś opowieści z dupy, a to jed...

źródło: comment_1638830300nFW8tdRhlDivJskqyedsuU.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@Felixu: niech sobie będą , ale niech spie*dalaja z portali spolecznosciowych. Nawet na linkedin przez te tepe dzidy rekruterki mam drugi facebook... i wszedzie zagadki typu "który kubeczek napełni sie pierwszy wodą" ... Ja pie*dole...
  • Odpowiedz
@Felixu: To nie są jaja, tacy ludzie istnieją. Moja koleżanka miała dar przyciągania bardzo dziwnych przegrywów i jeden z nich zaproponował jej że będzie jej oddawać część wypłaty bo chce poczuć jak to jest być zależnym od kobiety (WTF).

Akurat krucho było u mnie wtedy z kasą i bardzo dobrze to zapamiętałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Felixu: miałem problem ze zrozumieniem, o co tu chodzi.. myślałem że kobieta placi mężczyźnie za bycie uległym xDDDDD
O Boże, o #!$%@?...
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Sprawdzalas twittera tej laski? Ja z ciekawosci zajrzalem i na serio nie widze tam za duzo fetyszu. Jedyne co tam widac to kobieta jezdzaca po Polsce i bioraca pieniadze od facetow nic nie dajac w zamian. Ok cofam co powiedzialem. Wlasnie sprawdzilem w Google termin findomme.
  • Odpowiedz
po co blika z bankomatu?


@Saykoza84: gdyby się kontaktowała przez jakiś telegram ze swoimi sługusami obstawiałbym anonimowość, ale w sumie to nie mam pojęcia. Może nie chce tym zjebom podawać swoich danych personalnych.
  • Odpowiedz
@Felixu: takie rzeczy kręcą głównie ludzi którzy za dnia rządzą innymi i relaksują się samemu służąc.
Jak ktoś jest całe życie kopany w dupę to nie będzie w stanie tego pojąć i właśnie o tym świadczy zdziwienie z istnienia takich fetyszów
  • Odpowiedz