Wpis z mikrobloga

Zakupy za 1500 złoty rozpakowanie. To jest film trzeci. Cukierki, jedną, jedna, miętusy. Cukierki druga puszka. Anżynki. Anżyki, anyżki, anyżyki. Cukierki trzecia puszka, kalme, kalno, kanoldy. Cukierki czwarta puszka, to jie jest takie tanie, półksiężyce z przepysznym nadzieniem, przepysznym nadzieniem, z miodem naturalnym, z miodem naturalnym, tu jest 2,7 kilograma tu 2,8 kilograma, tu jest 2,7 kilograma. Chipsy o smaku papryki. Babka, jedna, babka druga, babka trzecia, babka czwarta. No oczywiście za kazdym razem, co miesiąc, tylko u nas w sklepie u gory tylko ja dostaje za darmo, stały klient, wiadomo. Ciasta jedne za darmo. Dwa opakowania za darmo, gdzies jescze jedne mam. Trzy paczki ciastek za darmo dostałem. Jogurt biały naturalny. Jogurt biały naturalny. Jogurt biały naturalny. Jogurt biały naturalny. Tu jest bosek wędzony. Słonina, kaszanka. Kiełbasa. Ryba po grecku. Ryba po wegersku. Leco rybyne, ryb, rybne. Ryba po grecku. Szynka. Dwa cebulowe małe. O! tu były te ciastka. Tu już nic nie ma. Chipsy ooo smaku śmietankowym, chipsy o smaku paprykowym. Serki topione, jedne są naturalne drugie z szynkom, serki drugie naturalne i ze szynkom i ze serem. Tu mamy spotki, dwa sery w plastrach. Kiwi. Jeden chleb. drugi chleb. Trzeci chleb. Czwarty chleb. Piąty chleb. Nowy tygodnik tuchocki. Mhm, napój w butelce. Mirinda mix. To jest napój cross. Napój junior dla sportowców. Napój junior power dla sportowca. Dobra bo ja nagrywam teraz. Napój oszi. No idz. Woda naturalna do picia. Napój lip lipton. Napój żółty. Napój… krzys. Mała pepsi. Dwa pluse. Napój w kartonie. Mandarynki. Mandarynki. Kiełbasa. Kiełbasa. Kiełbasa. Kielbasa. Chleb. Chleb. Chleb. Chleb. Chleb. Kawainka. Chleb. Herbata w granulkach słodka. Tabletki Apap extra na ból głowy. Tabletki na gardło. Tabletki Apap na ból zęba. Kiełbasa. Kiełbasa. Kiełbasa. Dwa bułki. Dwa bułki. Bułka. Kiełbasa. Możesz się nie odzywać. Pomarańcz. Pomarańcz. Pomarańcz. Dwa jabka. Jabko i pomidor. Dwa jabka. Dwa jabka. Dwa pomidory. Dwa pomidory. Dwa jabka. Dwa jabka. Dwa pomidory. Dwa pomidory. Dwa jabka. Ogorki. Mógłbyś się nie odzywać. Dobra wyjdź. Dwa grejfruty. Grejfrut. Okrągłe takie. Mielone. Kotlety. Banany. Napój. Cola. Cola. Cola. Cola. Pudełko cukierków landrynki 1,2 dwa kilograma. Piwo henken. Lecha tez lubię. Papierosy dla mnie ld. Karta plusa. Doładowanie do telefonu dwa razy po 50 zł. Zapalniczka. Tytoń mały. Papierosy jedne mocne jeden napój puszka. To się nazywa roks rocksttar, thajger, chros cola czerwona, pepsi. Redbull. Tajger winno niebieski. Chross czarny, thajger. Tiger niebieski. Helena Grażyna. Dorba czerwona to jest biała. Żółty pomarańczowy to jest tajger i ostatnia puszka rocky star

#gownowpis #pasta
  • 2