Wpis z mikrobloga

Słuchajcie zakładam konto Chada będę się umawiał z różowymi po ciemku i w masce będę przychodził + może jakiś kaptur, żeby mnie nie rozpoznały.Będę dążył do tego, żeby zrobiły mi loda na pierwszym spotkaniu lub chociaz się rozebrały.Ostatnio kilka różowych mnie zrobiło w #!$%@? i chce, żeby karma wróciła.Będę nagrywał też rozmowę dyktafonem i wstawił na wykop.
#przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #p0lka #hipergamia #blackpill
  • 40
Ostatnio kilka różowych mnie zrobiło w #!$%@? i chce, żeby karma wróciła


@Kodzirasek: Zwykłe usprawiedliwienie dla bycia łajzą. Poza tym na to jest paragraf o podstępnym doprowadzaniu do czynności seksualnej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Jakiś wykopek z tagu #przegryw przebierze sie za laske... i zobaczysz kto jest motorniczym.

Wsiada metalowiec do tramwaju, patrzy z daleka i widzi zakonnice. Podchodzi do niej i pyta czy sie z nim zabawi. Na to zakonnica:
- Nie!
Speszona wychodzi z tramwaju, a do metala podchodzi motorniczy. I mówi:
- Dobrze znam tą zakonnice i wiem, że zawsze w nocy stoi na cmentarzu. Chcesz ją obrócić to przebierz się za Jezusa
Przecież nie ma nic podejrzanego w tym że na pierwsze spotkanie z nieznajomym umawiasz się w ciemnej alejce. Plus gość ma maskę, kaptur i namawia na lodzika.


@stempien666: przecież jak laska zobaczy zdjęcie Chada to jeszcze da sobie nasrać na klatę w tej ciemniej uliczce. Ty nie znasz realiów na tinderze( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kodzirasek: Mam nadzieję że napiszesz jakiegoś bloga ze zdjęciami cyckow. Może udawaj producenta filmów i ogłosi casting wtedy powiesz że twój inwestor chce najpierw numerek zanim wybierze aktorkę.
@programista15cm: Art. 197. KK

§ 1.Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Jeżeli sprawca, w sposób określony w § 1, doprowadza inną osobę do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Robienie loda to "inna czynność seksualna". Wiem, że to fake i nie