Wpis z mikrobloga

Ziomeczki, wyczilujcie. Przecież ta rozmowa z mechanikiem to żarciki. Żadna atencja ani spermiarstwo. Piszesz o tym że jakim prawem ktoś ocenia czy ktoś jest normalny czy nie a zdanie potem przywalasz się i oceniasz to czy ja jestem normalna bo wrzucam heheszkową, randomową, bez kontekstu rozmowe z mechanikiem który jest moim znajomym


@cytmirka: za takie rozmowy ludzie tracą prace i niszczą sobie karierę, ale spoko :p

najważniejsze aby auto dobrze robił
@cytmirka:

Jezeli facet jest tylko znajomym i ma zostac znajomym bez szans na cos wiecej to to co robisz jest zacieraniem granicy i nie mówiącmu przestan zachecasz zeby szedl dalej.

W momencie gdy te granice waszej relacji sa tak plynne ze mozecie mowic o patrzeniu nago na druga osobe to od tego jest o krok do tego zeby jedna ze stron uwidziala sobie ze moze byc z tego cos wiecej.

Gdy
A stalo sie tak dlatego ze nigdy ale to przenigdy nie zacieralismy tej granicy tak jak Ty to robisz.


@Niemamwiedzy: Doświadczenie życiowe, czyli jakieś 2137 lat (pamiętam wszystkie moje wcielenia) każą zasugerować, że jak ludzie sobie "tylko" heheszkują że "ej fujaro", "chowaj cyce Chalina" itp, to oni w głębi siebie myślą dokładnie to co mówią w żartach. Zawsze. I żadne granice nie istnieją, bo wszystko to tylko gra pozorów. A to
@Niemamwiedzy: Myślę że takie sytuacje nie są zero jedynkowe i w tej sytuacji akurat się z Tobą nie zgadzam i uważam ze jest to nadinterpretacja xD Ale spoko, nie martw się o to, każdy człowiek jest inny. Zapewniam, że ta rozmowa nie ma żadnego podtekstu i nie ma tutaj jakichkolwiek granic które trzeba lub nie przekraczać bo sytuacja i dla mnie i dla niego jest jasna i ma tylko wydźwięk żartów,
Trochę przesadzasz. Jeżeli to nie bait to typ jest zwyczajnym spermochlipnym januszem jakich jest 90% wśród samców ale nic poza tym.


@wlazlkoteknaplotek: Nie, nie przesadzam. Ale życie sobie w różowym, cudownym świecie bez przemocy, pełnym miłości i radości ( ͡° ͜ʖ ͡°)