Wpis z mikrobloga

@cytmirka: spoko. Szczerze życzę Ci przepracowania kompleksów, zwiększenia poczucia własnej wartości i szacunku dla samej siebie. Bo ta rozmowa w połączeniu, że wrzucasz to jeszcze na wykop, żeby się pochwalić, że ktoś pisze Ci teksty na tak niskim poziomie, a Ty jeszcze się z tego cieszysz... to naprawdę mówi dużo o Tobie i tym ile w Tobie jest pewności siebie. Co jest serio trochę smutne. No ale nic, powodzenia :)
@porBorewicz07: nie no ja nic do OPki nie mam, wierze, że może być spoko dziewczyną, tylko po prostu ma ze sobą problemy. Sama miałam podobnie do czasów licealnych, czyli ponad 10 lat temu. Byłam bardzo zakompleksiona, bo później zaczęłam dojrzewać niż moje rówieśniczki i jarałam się każdym, nawet obrzydliwym spermiarskim komentarzem w moją stronę, bo czułam, że ktoś mnie w końcu zauważa i "komplementuje". Na szczęście od tego czasu trafiłam na
@ZasilaczKomputerowy: 100% racji. Wykopowi mizogini tego nie rozumieją. Jak ktos jest chadem to 10 na 10 dup da się poderwać, ale można być tez 5/10 i próbować do znudzenia i w końcu coś się uda.
Kwestia wytrwałości

Edit: inna sprawa ze wielu 4/10 myśli se jest 8/10