Wpis z mikrobloga

@SkieryMonster: bo tego typu fitnessy sressy, nie są od tego żeby schudnąć, tylko żeby ewentualnie ruszyć troche dupe...

Jednak na spektakularne efekty na twoim miejscu bym się nie nastawiał... Może seks bedziesz ewentualnie lepszy mieć... ewentualnie
@Gacrux: a czy ja gdzieś napisałam o chudnięciu? ; p jak juz powiedziałam chodzi bardziej o ujędrnienie (tu akurat cos to daje) no i żeby troche sie poruszać :) jak chce się schudnąc to wiem, tak tak tak, dieta i ćwiczenia
@SkieryMonster: >implying

Spośród wszystkich dziewczyn które znam, kompleksów na punkcie swojej wagi nie miały te których na oko BMI ocierało się o 17, zatem jeśli siedzisz na wykopie, ekscytujesz się tym, że podejmiesz aktywność fizyczną i sugerujesz że bardziej byś chciała ujędrnić to i owo, logicznym jest mój wniosek, że chcesz schudnąć.

anyways... żeby sprawdzić czy to co zrobisz zadziała, rób co tydzień zdjęcia strategicznych miejsc swojego ciała. Ramiona, cycki, pośladki
@Gacrux: po prostu lubie tańczyć i cieszę się , że taka okazja się nadarza ; )

a zmiana warstwy tłuszczowej w mięśnie - tu raczej ćwiczenia

ujędrnienie to poprawienie sprężystości skóry , przy czym do tego nie jest potrzebny zbytni ruch, tylko jakiś zwykły masaż i regularne nawilżanie balsamami itp ; ) ale wiadomo, że jakaś tam nawet minimalna aktywność fizyczna się temu przyczyni ; )