Wpis z mikrobloga

Złożyłem wypowiedzenie 30.11.2021r bo od stycznia zaczynam nową pracę.
Pracuję w #korpo i jadę dziś do biura bo na mikołajki zostały przygotowane prezenty o wartości +/- 1k ( ͡ ͜ʖ ͡).
Czuje się jak wygryw, że na wypowiedzeniu dostaję jeszcze prezenty, do tego zostanę rozliczony z celów przed końcem swojej pracy a premię za ten rok dostanę w marcu siedząc już w nowej, lepiej płatnej pracy ().
#chwalesie #korposwiat #pracbaza #praca #warszawa
  • 4
  • Odpowiedz
@nielubiekalafiora: rozegrane po mistrzowsku ( ͡ ͜ʖ ͡)
Żona podobnie ugrała, przy czym nie na taką skalę: odpowiedź o zatrudnieniu w firmie, do której aplikowała, dostała na lotnisku, lecąc na opłacony przez ówczesną firmę czterodniowy wyjazd służbowy do Turcji, do 5 gwiazdkowego hotelu ʕʔ
  • Odpowiedz
@nielubiekalafiora: Tak trzeba żyć. Generalnie, jak pracujesz w korpo i masz możliwość cisnąć ich jak cytrynę, to nawet Ci nie powinna powieka zadrgać.Co innego robić takie numery Panu Mietkowi w małej firemce, gdy rzeczony Mietek jest spoko chłopem, a Ty się akurat zwalniasz ale w korpo, to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@nielubiekalafiora: @DocentMarzanek:
Korpo korpo nierówne, kurła, a jak ja odchodziłem z poprzedniego korpo ( kilkadziesiąc miliardów amerykańskie korpo które wydawało się spoko), to jeszcze menadzer mnie wyruchał bez mydła, bo była jakaś kwartalna premia naliczana miesięcznie. Odszedłem w 3 miesiącu kwartału i dostałem okrągłe 0 premii xD I jeszcze jak wysłałem mu maila, żeby mi potwierdził czy faktycznie zasługuję na 0zł premii za ostatni kwartał to nic nie odpisał xD
  • Odpowiedz