Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotecci: tak, to też by mogła być opcja, tylko trochę mało humanitarna - patrzeć jak ktoś się dusi pod płotem, bo uwierzył w głupoty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kotecci: szurku, coś Ci się pomieszało. Ja Cię do niczego nie namawiam. Kompletnie mnie to nie interesuje w co wierzysz a w co nie.
Ale - albo wyższa składka, albo ban na 112 jak Cię złapie covid.
@dziaru: składki za szpitale dla grubasów. miliony różnych chorób i o wiele wieksza szansa na covida. nie szczepię się żeby te gamonie miały motywację schudnąć, ale oni wolą mnie nie wpuścić do sklepu. skrajnie nieodpowiedzialni za siebie ludzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylben: pisałem wyżej. Wyższe opodatkowanie śmieciowego żarcia. Jeśli chodzi o picie i palenie, to jest już akcyza. A dla niezaszczepionego - wyższa składka.
@dziaru: no to prosze o zwolnienie ze skladek jesli nie ma leczenia. A kto ma placic za nop-y po szczepieniu?:) bo ja tez nie chce aby na to szly skladki jesli ktos bierze udzial w eksperymencie ;)
@dziaru: składka też musi być większa, może w końcu by zrozumieli, że normalni niegrubi ludzie to mniejszość z covidem w szpitalach. niestety nie wiedzą co dla nich dobre i dalej są za leniwi żeby schudnąć więc trzeba podjąć drastyczne kroki a nie tylko podatek od czipsów i mcdonalda wchodzących w skład ich codziennego jadłospisu
@dziaru: nie po to dbam o formę żeby taki pulpet nawoływał do niewpuszczenia mnie do różnych miejsc publicznych bo nie potrafi brać odpowiedzialności za swoje obżarstwo